Wyniki sortowane według etykiety: sport

Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ

Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ

01.02.2017
Snowboardzistka Weronika Biela, studentka Wydziału Matematyki i Informatyki UJ oraz Wydziału Astronomii, Fizyki i Informatyki Stosowanej UJ, zdobyła złoty medal w slalomie równoległym podczas rozgrywanej w Ałmatach (Kazachstan) 28. Uniwersjady Zimowej.
więcej o Złoty medal Uniwersjady Zimowej 2017 dla studentki UJ
Sukces szachistów z UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski

Sukces szachistów z UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski

27.01.2017
21 stycznia w Lublinie zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach. UJ reprezentowało 11 osób, które zmagały się w bojach zarówno w turnieju indywidualnym jak i drużynowym. W ogólnej klasyfikacji zawodów zespół z UJ zajął szóste miejsce, a jako drużyna uniwersytecka nasi zawodnicy zdobyli srebrny medal, przegrywając jedynie małymi punktami z liderem - reprezentacją Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
więcej o Sukces szachistów z UJ w Akademickich Mistrzostwach Polski
Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017

Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017

18.01.2017
13 stycznia na stoku Kaniówka w Białce Tatrzańskiej odbyły się Mistrzostwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w narciarstwie alpejskim. Wzięli w nich udział, studenci, pracownicy naukowi i administracji uniwersytetu oraz ich małoletnie dzieci.
więcej o Mistrzostwa UJ w narciarstwie alpejskim 2017
11 kilometrów na 11 listopada

11 kilometrów na 11 listopada

14.11.2016
Ponad 3 tysiące osób wzięło udział w 3. Krakowskim Biegu Niepodległości. Biało-czerwona fala biegaczy pokonała 11 kilometrową trasę w centrum Krakowa, aby uczcić Święto Niepodległości i pomóc dzieciom z wadami serca.
więcej o 11 kilometrów na 11 listopada
Sukces kobiecej reprezentacji piłkarskiej AZS UJ

Sukces kobiecej reprezentacji piłkarskiej AZS UJ

22.09.2016
W rozegranym 21 września finałowym meczu nasz zespół pokonał 8:2 piłkarki KS Bronowianka Kraków i zdobył Puchar Polski w piłce nożnej na szczeblu Małopolski.
więcej o Sukces kobiecej reprezentacji piłkarskiej AZS UJ