Wyniki sortowane według etykiety: sport

Sukces futsalistek UJ w Akademickich Mistrzostwach Małopolski

Sukces futsalistek UJ w Akademickich Mistrzostwach Małopolski

09.01.2023
6 stycznia odbył się turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Małopolski w futsalu kobiet. Wygrała go reprezentacja Uniwersytetu Jagiellońskiego, która po 2 latach wróciła na najwyższy stopień podium tych zawodów. Co warte podkreślenia, w trakcie całego cyklu gier zespół prowadzony przez Bartłomieja Łukacza i Krzysztofa Mastalerza wygrał wszystkie mecze.
więcej o Sukces futsalistek UJ w Akademickich Mistrzostwach Małopolski
Sportowa rywalizacja w szczytnym celu

Sportowa rywalizacja w szczytnym celu

16.12.2022
16 grudnia odbył się II Charytatywny Amatorski Turniej w Piłce Siatkowej. Na parkiecie spotkały się drużyny organizatorów akcji - uczniów i pracowników Zespołu Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 w Krakowie oraz partnerów przedsięwzięcia - pracowników UJ, UJ Collegium Medicum, Szpitala Uniwersyteckiego, NCPS Solaris oraz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ.
więcej o Sportowa rywalizacja w szczytnym celu
Rewelacyjna runda Jagiellonek

Rewelacyjna runda Jagiellonek

29.11.2022
Po pierwszej rundzie rozgrywek sezonu 2022-2023 drużyna AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego z bilansem siedmiu zwycięstw, dwóch remisów i dwóch porażek zajmuje miejsce tuż za podium w Ekstralidze Piłki Nożnej Kobiet PZPN. Do miejsca medalowego zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Kroka traci 4 punkty. Liderem rozgrywek jest obecnie zespół GKS Katowice.
więcej o Rewelacyjna runda Jagiellonek
Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ

Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ

27.10.2022
26 października w auli Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie medalistów Akademickich Mistrzostw Polski oraz trenerów młodych sportowców z przedstawicielami władz Uniwersytetu Jagiellońskiego - prof. Dorotą Malec, prorektor ds. współpracy międzynarodowej, prof. Armenem Edigarianem, prorektorem ds. dydaktyki i kwestor Teresą Kapcią.
więcej o Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ
Na zakończenie <span lang="en">Human Week</span> "dokopano psychiatrom"

Na zakończenie Human Week "dokopano psychiatrom"

14.10.2022
W sportowej rywalizacji prowadzonej w dyscyplinie halowej piłki nożnej pomiędzy drużynami krakowskich psychiatrów i "reszty świata", która po raz kolejny zamyka Tydzień Zdrowia Psychicznego Human Week triumf świętują zawodnicy zjednoczonych sił Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i Urzędu Miasta Krakowa. Zwycięstwo 8:7 było rewanżem za przegrany mecz w poprzednim roku.
więcej o Na zakończenie Human Week "dokopano psychiatrom"