Wyniki sortowane według etykiety: nagrody i wyróżnienia

Prof. Stanisław Stachowski wyróżniony tureckim odznaczeniem

Prof. Stanisław Stachowski wyróżniony tureckim odznaczeniem

18.05.2018
11 maja w Ambasadzie Turcji w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia odznaczenia za wybitne zasługi prof. dr. hab. Stanisławowi Stachowskiemu, emerytowanemu pracownikowi Instytutu Orientalistyki UJ.
więcej o Prof. Stanisław Stachowski wyróżniony tureckim odznaczeniem
Brązowy medal Plus ratio quam vis dla wybitnego chirurga

Brązowy medal Plus ratio quam vis dla wybitnego chirurga

17.04.2018
13 kwietnia na ręce dr. Marka Budnera, znanego w Polsce i Europie eksperta w dziedzinie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej piersi, został złożony brązowy medal Plus ratio quam vis, stanowiący zwieńczenie wieloletniej owocnej współpracy uhonorowanego z Kliniką Ginekologii i Onkologii UJ CM. Nagrodę w imieniu rektora UJ wręczył prof. Antoni Basta.
więcej o Brązowy medal Plus ratio quam vis dla wybitnego chirurga
Dr hab. Grażyna Zając nagrodzona na północnym Cyprze

Dr hab. Grażyna Zając nagrodzona na północnym Cyprze

17.04.2018
W dniach 5–8 kwietnia 2018 dr hab. Grażyna Zając z Instytutu Orientalistyki UJ brała udział w zorganizowanej w Nikozji międzynarodowej konferencji poświęconej badaniom nad literaturą Turków cypryjskich. Podczas uroczystości otwarcia konferencji otrzymała z rąk prezydenta Cypru Północnego Mustafy Akıncı honorową plakietkę – nagrodę za popularyzację literatury tureckocypryjskiej w Polsce.
więcej o Dr hab. Grażyna Zając nagrodzona na północnym Cyprze
Medal Plus ratio quam vis dla prof. Zbigniewa Chłapa

Medal Plus ratio quam vis dla prof. Zbigniewa Chłapa

12.04.2018
Prof. Zbigniew Chłap – specjalista w dziedzinie patomorfologii i patofizjologii – otrzymał medal Plus ratio quam vis. Uroczystość wręczenia odbyła się 11 kwietnia podczas zebrania Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego, w 90. rocznicę urodzin Profesora.
więcej o Medal Plus ratio quam vis dla prof. Zbigniewa Chłapa
Uniwersyteckie studia z przyszłością

Uniwersyteckie studia z przyszłością

10.04.2018
Studia Azjatyckie w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ po raz kolejny zostały uhonorowane wyróżnieniem "Studia z przyszłością". 9 kwietnia br., podczas uroczystej gali trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu, w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie koło Warszawy, dr Karolina Rak z IBiDW UJ odebrała certyfikat dla uniwersyteckich Studiów Azjatyckich.
więcej o Uniwersyteckie studia z przyszłością