Wyniki sortowane według etykiety: nagrody i wyróżnienia

Studenci dietetyki UJ CM na podium

Studenci dietetyki UJ CM na podium

20.03.2018
W dniach 16-17 marca br. w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym WL UJ CM odbyła się III edycja Turnieju Wiedzy Dietetycznej NUTRIADA. W rywalizacji wzięło udział 16 drużyn z całej Polski. Najlepsza okazała się reprezentacja studentów II roku dietetyki studiów licencjackich UJ CM, studenci III roku – zajęli miejsce trzecie.
więcej o Studenci dietetyki UJ CM na podium
Podano nazwiska laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

Podano nazwiska laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała

07.02.2018
Katechetka Urszula Antosz-Rekucka i teolog ks. prof. Michał Czajkowski - to laureaci Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2017, przyznawanej osobom zasłużonym dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego. O wyborze nagrodzonych decyduje kapituła, której przewodniczy prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 2 marca w Akademii Ignatianum w Krakowie.
więcej o Podano nazwiska laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała
Wojskowy Oskar dla doktora Tomasza Sanaka z UJ CM

Wojskowy Oskar dla doktora Tomasza Sanaka z UJ CM

29.01.2018
Doktor Tomasz Sanak pracuje w Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wydziału Lekarskiego UJ CM. Jest ratownikiem medycznym, instruktorem i twórcą programów szkoleniowych z zakresu medycyny pola walki. W plebiscycie magazynu wojskowego „Polski Zbrojnej”, którego celem jest uhonorowanie osób zasłużonych dla Wojska Polskiego, zdobył Buzdygana Internautów.
więcej o Wojskowy Oskar dla doktora Tomasza Sanaka z UJ CM
Medal za przybliżanie drogi do gwiazd

Medal za przybliżanie drogi do gwiazd

24.01.2018
24 stycznia br. w Collegium Maius odbyła się uroczystość wręczenia złotego Medalu Fromborskiego doktor Agacie Kołodziejczyk. Wyróżnienie to przyznano jej za inicjatywę utworzenia pierwszej w Polsce bazy kosmicznej realizowaną we współpracy ze spółką Space Garden, Obserwatorium Astronomicznym Królowej Jadwigi i Europejską Agencją Kosmiczną.
więcej o Medal za przybliżanie drogi do gwiazd
Nagroda im. Kazimierza Wyki dla wybitnej tłumaczki

Nagroda im. Kazimierza Wyki dla wybitnej tłumaczki

22.01.2018