Wyniki sortowane według etykiety: nagrody i wyróżnienia

Uniwersyteccy naukowcy z Nagrodami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Uniwersyteccy naukowcy z Nagrodami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

26.02.2020
Nagrody wręczył minister Jarosław Gowin podczas odbywającej się 19 lutego Gali Nauki Polskiej, wydarzenia będącego najważniejszą częścią obchodów Dnia Nauki Polskiej. Wśród laureatów znalazło się trzech naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersyteccy naukowcy z Nagrodami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Ogłoszono laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2019

Ogłoszono laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2019

18.02.2020
Nagrodę im. księdza Stanisława Musiała, przyznawaną osobom zasłużonym dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego odbiorą 6 marca prof. Jan Grosfeld, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Dariusz Popiela - kajakarz, twórca projektu "Ludzie, nie liczby".
więcej o Ogłoszono laureatów Nagrody im. ks. Stanisława Musiała za rok 2019
Laur Medyczny PAN dla studenta Wydziału Lekarskiego UJ CM

Laur Medyczny PAN dla studenta Wydziału Lekarskiego UJ CM

16.12.2019
11 grudnia w Sali Lustrzanej Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się uroczystość, podczas której Dominik Taterra, student VI roku kierunku lekarskiego, otrzymał honorowe wyróżnienie i medal Polskiej Akademii Nauk – Laur Medyczny im. Doktora Wacława Mayzla. To nagroda za cykl prac naukowych zatytułowany "Anatomia kliniczna w chirurgii".
więcej o Laur Medyczny PAN dla studenta Wydziału Lekarskiego UJ CM
Prof. Piotr Chłosta i Szpital Uniwersytecki zwycięzcami konkursu Termedii

Prof. Piotr Chłosta i Szpital Uniwersytecki zwycięzcami konkursu Termedii

09.12.2019
W tym roku już po raz dziewiętnasty wydawnictwo Termedia ogłosiło wyniki konkursu, „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny", którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia.
więcej o Prof. Piotr Chłosta i Szpital Uniwersytecki zwycięzcami konkursu Termedii
Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego

Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego

06.12.2019
Podczas uroczystej gali kończącej odbywające się w Uniejowie 4. Forum Inteligentnego Rozwoju uhonorowane zostały osoby i instytucje, które w swej pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość, dając podstawę do zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju. Wyróżnionym wręczono Polskie Nagrody Inteligentnego Rozwoju.
więcej o Naukowcy przyszłości z Uniwersytetu Jagiellońskiego