Wyniki sortowane według etykiety: nagrody i wyróżnienia

Wręczono Nagrodę im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

Wręczono Nagrodę im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

03.12.2019
Serbski historyk Vojislav G. Pavlović oraz autorzy francuskiego komiksu o Witoldzie Pileckim - Gaëtan Nocq i Isabelle Davion, zostali tegorocznymi laureatami Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego, przyznawanej za badania nad dziejami Europy Środkowo-Wschodniej. Laureatów konkursu ogłoszono podczas uroczystszego wręczenia nagród, które odbyło się 3 grudnia w siedzibie Wydawnictwa Literackiego przy ul. Długiej w Krakowie.
więcej o Wręczono Nagrodę im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego
Profesor Andrzej Nowak odznaczony Orderem Orła Białego

Profesor Andrzej Nowak odznaczony Orderem Orła Białego

11.11.2019
Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim.
więcej o Profesor Andrzej Nowak odznaczony Orderem Orła Białego
Dzieci nagrodziły najlepszych wykładowców w Krakowie

Dzieci nagrodziły najlepszych wykładowców w Krakowie

08.10.2019
5 października wręczono nagrody Wykładowcy Roku 2018/19 na Uniwersytecie Dzieci w Krakowie. Wyróżnieni zostali najlepsi z najlepszych, którzy szczególnie wysoko zostali ocenieni przez małych studentów. Tytuł Wykładowcy Roku przyznawany jest prowadzącym zajęcia za poszerzanie horyzontów, umiejętność zainteresowania dzieci nowymi tematami oraz wyjaśniania im zawiłych treści w prosty i przystępny sposób.
więcej o Dzieci nagrodziły najlepszych wykładowców w Krakowie

04.10.2019
- Na wniosek Rady Wydziału Lekarskiego, w uznaniu zasług położonych dla rozwoju Uczelni, nadaje się prof. dr. hab. Tomaszowi Grodzickiemu tytuł doctora honoris causa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu” – czytamy w uchwale Senatu UMW. Ceremonia wręczenia wyróżnienia odbyła się 4 października podczas inauguracji roku akademickiego 2019/2020 wrocławskiej uczelni.
więcej o Prof. Tomasz Grodzicki doktorem honoris causa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
Nagroda krośnieńskiej uczelni dla rektora UJ

Nagroda krośnieńskiej uczelni dla rektora UJ

02.10.2019
Podczas odbywającej się 2 października inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie prof. Wojciechowi Nowakowi przyznano szczególne wyróżnienie. Rektor UJ otrzymał medal „Zasłużony dla PWSZ w Krośnie”, wręczany osobom, które w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju krośnieńskiej uczelni oraz budowania jej marki w kraju i za granicą.
więcej o Nagroda krośnieńskiej uczelni dla rektora UJ