Wyniki sortowane według etykiety: nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

30.11.2016
Profesor Armen Edigarian, prorektor UJ ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 28 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 12 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

29.11.2016
Prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 24 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 22 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

28.11.2016
Prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 24 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 6 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

22.11.2016
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Uroczystość miała miejsce 17 listopada 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 12 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Profesorowie UJ nowymi członkami Polskiej Akademii Umiejętności

Profesorowie UJ nowymi członkami Polskiej Akademii Umiejętności

21.11.2016
19 listopada w auli gmachu przy ul. Sławkowskiej 17 odbyło się uroczyste posiedzenie naukowe Polskiej Akademii Umiejętności.
więcej o Profesorowie UJ nowymi członkami Polskiej Akademii Umiejętności