Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

mobilna

NAWA sfinansuje pierwsze projekty w Uniwersytecie Jagiellońskim

11.10.2018
Dział Obsługi Studentów Zagranicznych UJ (DOSZ) i Dział Współpracy Międzynarodowej UJ (DWM) zostały beneficjentami konkursów "Nowoczesna Promocja Zagraniczna" i "Prom" Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Zwycięskie projekty dotyczą zachęcenia studentów z zagranicy do podjęcia studiów na najstarszej polskiej uczelni oraz doskonalenia kompetencji doktorantów i kadry akademickiej.
więcej o NAWA sfinansuje pierwsze projekty w Uniwersytecie Jagiellońskim

Nowatorska operacja w SU. Młody muzyk znów będzie grać

09.10.2018
9 października na Oddziale Klinicznym Ortopedii i Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego, kierowanym przez dr. hab. Artura Gądka, przeprowadzony został pionierski zabieg wszczepienia innowacyjnej protezy stawu ramiennego OVO. To pierwsza tego typu operacja w Polsce i zaledwie druga w Europie.
więcej o Nowatorska operacja w SU. Młody muzyk znów będzie grać
uroczystość mobilna

Studenci weterynarii zainaugurowali nowy rok akademicki

09.10.2018
67 osób rozpocznie naukę na prowadzonym przez Uniwersytet Jagielloński (UJ) i Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (UR) międzywydziałowym kierunku weterynaria w roku akademickim 2018/2019. Jego absolwenci otrzymają dyplom lekarza weterynarii i prawo wykonywania zawodu. Uroczysta immatrykulacja studentów odbyła się 9 października w auli Collegium Maius.
więcej o Studenci weterynarii zainaugurowali nowy rok akademicki

Nowe Technologie dla Dziewczyn. Stypendium dla studentki UJ

05.10.2018
Edyta Garbarz, studentka drugiego roku na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ otrzymała stypendium w czwartej edycji programu Nowe Technologie dla Dziewczyn, którego celem jest wsparcie rozwoju młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.
więcej o Nowe Technologie dla Dziewczyn. Stypendium dla studentki UJ

Student Wydziału Lekarskiego UJ CM na liście najzdolniejszych młodych Polaków

02.10.2018
Jan Witowski - student VI roku kierunku lekarskiego, znalazł się na tegorocznej liście "30 przed 30" magazynu "Forbes". To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane za badania nad zastosowaniem nowych metod wizualizacji przestrzennej, w szczególności druku 3D, które Jan Witowski prowadzi na Wydziale Lekarskim.
więcej o Student Wydziału Lekarskiego UJ CM na liście najzdolniejszych młodych Polaków