Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

mobilna

Student UJ Najmilszym Studentem Krakowa!

22.05.2019
Kandydaci do miana Najmilszej Studentki i Najmilszego Studenta Krakowa stanęli do ostatecznej rywalizacji. Reprezentanci krakowskich uczelni spotkali się 21 maja na Wyborach Najmilszych w klubie Studio, żeby zachwycić jury i zgromadzoną publiczność swoimi umiejętnościami scenicznymi, improwizacyjnymi, czasem także wokalnymi. Jednak tylko dwójce z nich udało się zdobyć tytuł Najmilszych Krakowa i otrzymać przywilej oficjalnego otwarcia tegorocznych Juwenaliów.
więcej o Student UJ Najmilszym Studentem Krakowa!
wizyta mobilna

Uniwersytet Jagielloński gości delegację z prowincji Henan

22.05.2019
22 maja w murach Uniwersytetu Jagiellońskiego gościła delegacja z prowincji Henan, regionu położonego w centralnych Chinach. Celem spotkania była rozmowa na temat szeroko zakrojonej współpracy pomiędzy UJ a chińskimi uczelniami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami kulturalnymi.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości delegację z prowincji Henan

Ambasador Kazachstanu odwiedza Uniwersytet Jagielloński

20.05.2019
20 maja Ambasador Kazachstanu w Polsce Margułan Baimuchan złożył wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z dyplomatą spotkali się rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek.
więcej o Ambasador Kazachstanu odwiedza Uniwersytet Jagielloński
mobilna

Prof. Franciszek Ziejka nagrodzony złotym medalem "Gloria Artis"

17.05.2019
17 maja w Muzeum Narodowym w Krakowie odbyło się spotkanie autorskie z prof. Franciszkiem Ziejką, poświęcone promocji jego najnowszych książek: "Tragiczny los artysty: Artur Grottger - Franciszek Wyspiański - Stanisław Wyspiański" oraz "Podróże pisarzy. Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Henryk Sienkiewicz i inni", które ukazały się nakładem Wydawnictwa Universitas. W trakcie spotkania były rektor UJ został nagrodzony medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
więcej o Prof. Franciszek Ziejka nagrodzony złotym medalem "Gloria Artis"
wizyta mobilna

UJ rozwija współpracę z Uralskim Uniwersytetem Federalnym

17.05.2019
17 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim gościli przedstawiciele Uralskiego Uniwersytetu Federalnego im. pierwszego prezydenta Rosji Borysa Jelcyna. Celem wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy i zacieśnienie więzi między uczelniami.
więcej o UJ rozwija współpracę z Uralskim Uniwersytetem Federalnym