Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Konsultacje projektu nowego Statutu Uniwersytetu Jagiellońskiego

22.01.2019
Pierwsze ogólnouczelniane konsultacje dotyczące wdrażania ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce w Uniwersytecie Jagiellońskim już za nami. 22 stycznia br., w ponad dwugodzinnym, otwartym spotkaniu w Auditorium Maximum rozmawiano o już opublikowanych, czterech działach projektu nowego Statutu UJ.
więcej o Konsultacje projektu nowego Statutu Uniwersytetu Jagiellońskiego
mobilna

Stypendia ministra nauki dla studentów i doktorantów z UJ

20.12.2018
133 studentów i 15 doktorantów z Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzyma jednorazowe stypendium ministra nauki i szkolnictwa wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce. W roku akademickim 2018/2019 jego wysokość wynosi w przypadku studentów 15 tys. zł oraz 25 tys. zł - w przypadku doktorantów.
więcej o Stypendia ministra nauki dla studentów i doktorantów z UJ
mobilna

Studenci projektują aplikację dla osób chorych na depresję

19.12.2018
Therapify to aplikacja mobilna, która ma ułatwić terapię osobom chorym na depresję. Twórcą pomysłu jest Łukasz Pstrong - absolwent AGH w Krakowie, który przez ostatnie dwa lata rozwijał projekt wraz z grupą studentów oraz absolwentów: Uniwersytetu Jagiellońskiego (Barbara Trepkowska), wspomnianego już AGH (Jan Pluta) oraz SWPS w Warszawie (Damian Markowski).
więcej o Studenci projektują aplikację dla osób chorych na depresję
osiągnięcie mobilna

Sukces Wojciecha Bańczyka z WPiA UJ

19.12.2018
Wojciech Bańczyk, doktorant w Katedrze Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji UJ, otrzymał nagrodę Prezesa Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa sądowego.
więcej o Sukces Wojciecha Bańczyka z WPiA UJ

Stypendia "100 na 100" dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego

17.12.2018
W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się gala finałowa programu stypendialnego "100 na 100" im. Haliny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiego. W gronie uhonorowanych znalazło się sześcioro studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego