Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

mobilna

Poznaliśmy autorów najlepszych książek wydanych w 2019 roku

22.05.2020
Benjamin K. Bergen i Gerda Raidt zwyciężyli w dwóch głównych kategoriach 5. edycji konkursu Mądra Książka Roku 2019. Podczas piątkowej gali, która z powodu pandemii odbyła się w trybie online, wyróżniono również tytuły wskazane przez członków społeczności akademickiej UJ, redaktorów serwisu Mądre Książki oraz internautów i czytelników "Gazety Wyborczej".
więcej o Poznaliśmy autorów najlepszych książek wydanych w 2019 roku
mobilna

Studenci UJ wygrali roczne staże w Stanach Zjednoczonych

15.05.2020
Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta opublikowała listę laureatów programu BioLAB 2020-21. 6 studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie roczny staż w renomowanych ośrodkach badawczych w Oklahomie, Chicago, Austin i Charlottesville.
więcej o Studenci UJ wygrali roczne staże w Stanach Zjednoczonych
osiągnięcie mobilna

Stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z UJ

13.05.2020
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (FNP) ogłosiła stypendystów 28. programu START - listę 100 najzdolniejszych naukowców przed trzydziestką. W tym roku wśród zwycięzców znalazło się aż 22 osób, które prowadzą badania w Uniwersytecie Jagiellońskim, co stanowi najlepszy wynik wśród wszystkich instytucji. Laureaci otrzymują roczne stypendium w wysokości 28 tys. zł, a czworo najlepszych po 36 tys. zł.
więcej o Stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z UJ
mobilna

Badania studenta UJ CM nad koronawirusem docenione przez prestiżowe czasopismo

11.05.2020
Praca współautorstwa Michała Daniluka, studenta Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Wydziału Lekarskiego CM UJ, została opublikowana na blogu Cutting Edge, związanym z czasopismem naukowym British Journal of Surgery. Publikacja o tytule “A Review of Peri-operative Precautions While Managing the SARS-CoV-2 Infected Patient” poświęcona jest problematyce rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 na terenie szpitali.
więcej o Badania studenta UJ CM nad koronawirusem docenione przez prestiżowe czasopismo
mobilna

Projekt UNA.TEN zakończony sukcesem

08.05.2020
Dziś ostatni dzień projektu UNA.TEN, "Transfer Emergency Now! 10 days for change" organizowanego przez UNA Europa w odpowiedzi na wyzwania w związku z pandemią COVID-19. W ciągu ostatnich 2 tygodni ponad 100 studentów z uczelni partnerskich pracowało nad rozwiązaniami, które pozwolą sprostać czterem wyzwaniom: Rethink Culture & Entertainment, Online Digital Consent, Travelling and Tourism, Food Supply Chain. Z dumą prezentujemy rezultaty, które udało się wypracować naszym studentom pod okiem mentorów!
więcej o Projekt UNA.TEN zakończony sukcesem

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj