Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Studenci UJ zdominowali tegoroczne Diamentowe Granty

06.08.2020
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) rozstrzygnęło 9. konkurs w ramach programu Diamentowy Grant, powiększając tym samym grono jego laureatów do ponad 750 osób. W tegorocznej edycji aż 16 z 69 nagrodzonych studiuje w Uniwersytecie Jagiellońskim. Otrzymają oni dofinansowanie na realizację swoich badań w wysokości do 220 tysięcy złotych.
więcej o Studenci UJ zdominowali tegoroczne Diamentowe Granty

Sukces studentów UJ w konkursie IMC 2020

06.08.2020
W dniach 25–30 lipca odbyła się 27. edycja konkursu IMC (International Mathematics Competition for University Students). Choć tegoroczny konkurs z przyczyn epidemiologicznych został zorganizowany zdalnie, wzięła w nim udział rekordowa liczba 546 uczestników z ponad 130 uniwersytetów z całego świata. Wśród nich znalazło się również siedmiu studentów z Wydziału Matematyki i Informatyki UJ.
więcej o Sukces studentów UJ w konkursie IMC 2020
mobilna

UJ beneficjentem ministerialnego programu Doktorat wdrożeniowy

31.07.2020
AKTUALIZACJA: Szkoła Doktorska Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ, Szkoła Doktorska Nauk Społecznych UJ i Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJ zostały zakwalifikowane do 4. edycji programu Doktorat wdrożeniowy. Ma on na celu dofinansowanie studiów doktoranckich realizowanych we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, a przez to zbudować relacje między gospodarką i nauką oraz uprościć komercjalizację badań naukowych.
więcej o UJ beneficjentem ministerialnego programu Doktorat wdrożeniowy
mobilna

Władze UJ zdecydowały o organizacji nowego roku akademickiego

30.07.2020
Dwa miesiące przed rozpoczęciem roku akademickiego 2020/2021 władze Uniwersytetu Jagiellońskiego planują semestr zimowy. O tym, w jakiej formie będą kształceni studenci, zależeć będzie od danego wydziału. W przypadku studiów doktoranckich postanowiono, że zajęcia będą odbywać się zdalnie, a jedynie w szczególnych przypadkach na terenie uczelni.
więcej o Władze UJ zdecydowały o organizacji nowego roku akademickiego

Studenckie Noble 2020 dla Magdaleny Lubaś i Adama Cieślika

28.07.2020
Magdalena Lubaś z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz Adam Cieślik z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ znaleźli się w gronie 9 wybitnych studentów, którzy zdobyli statuetki Studenckiego Nobla. O rozstrzygnięciu tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się pod hasłem "Daj się (d)ocenić!", poinformowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
więcej o Studenckie Noble 2020 dla Magdaleny Lubaś i Adama Cieślika