Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

09.08.2018
Właśnie ukazał się specjalny numer kwartalnika “Ja, My, Oni. Poradnika psychologicznego «Polityki»” poświęcony psychologii w dobie neuronauki. Wydanie powstało we współpracy i pod patronatem Instytutu Psychologii UJ. Numer zawiera kilkanaście artykułów oraz wywiadów z naukowcami i naukowczyniami związanymi z instytutem.
więcej o "Poradnik psychologiczny «Polityki»" wydany we współpracy i pod patronatem Instytutu Psychologii UJ
mobilna

Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia - studia podyplomowe w UJ

09.08.2018
W październiku 2018 r. Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ we współpracy z Biblioteką Jagiellońską i Archiwum Narodowym w Krakowie uruchamia dwusemestralne studia podyplomowe "Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia".
więcej o Dawna książka, zbiory specjalne i archiwalia - studia podyplomowe w UJ
osiągnięcie mobilna

Dr Aleksander Grabiec z grantem programu FIRST TEAM

09.08.2018
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (FNP) ogłosiła nazwiska laureatów piątego konkursu w programie FIRST TEAM. Na liście osób, które otrzymają granty znalazł się także dr Aleksander Grabiec z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ.
więcej o Dr Aleksander Grabiec z grantem programu FIRST TEAM
osiągnięcie mobilna

Ponad milion zł wsparcia otrzymają "Najlepsi z najlepszych" z UJ

06.08.2018
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki naboru ofert w ramach projektu "Najlepsi z najlepszych! 3.0". Spośród 98 zgłoszeń rekomendowanych do finansowania 10 projektów zostało zaproponowanych przez Uniwersytet Jagielloński. Otrzymają one łączne wsparcie w wysokości 1 065 280 zł.
więcej o Ponad milion zł wsparcia otrzymają "Najlepsi z najlepszych" z UJ

Innowacyjny program doktorski startuje w Instytucie Psychologii UJ

06.08.2018
Międzynarodowy program doktorski CogNeS, łączący badania społeczne i neuronauki, rusza w Instytucie Psychologii UJ. To jedyna taka innowacyjna ścieżka doktorska w tej części Europy.
więcej o Innowacyjny program doktorski startuje w Instytucie Psychologii UJ