Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Kilkudziesięciu studentów UJ otrzyma ministerialne stypendia

Kilkudziesięciu studentów UJ otrzyma ministerialne stypendia

23.02.2021
Ministerstwo Edukacji i Nauki (MEiN) przyznało 60 studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego stypendia za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2020/2021. Laureaci otrzymają wyróżnienie finansowe w wysokości 17 tys. złotych.
więcej o Kilkudziesięciu studentów UJ otrzyma ministerialne stypendia
Studentka UJ wyróżniona za pracę poświęconą kibicom skoków

Studentka UJ wyróżniona za pracę poświęconą kibicom skoków

19.02.2021
W 3. edycji konkursu na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z obszaru socjologii sportu, organizowanego przez Sekcję Socjologii Sportu Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, wyróżnienie otrzymała Agata Stępnik za pracę licencjacką Kult skoków narciarskich - analiza socjologiczna. Praca została przygotowana i obroniona w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (IS UJ) pod opieką naukową dr. hab. Piotra Nowaka, prof. UJ.
więcej o Studentka UJ wyróżniona za pracę poświęconą kibicom skoków
Stypendia Naukowej Fundacji Polpharmy dla doktorantów UJ CM

Stypendia Naukowej Fundacji Polpharmy dla doktorantów UJ CM

18.02.2021
Młodzi naukowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum Agnieszka Jankowska, Jakub Fronczek i Michał Wysocki znaleźli się na liście laureatów 8. edycji konkursu o stypendium doktoranckie Naukowej Fundacji Polpharmy przyznawanego najzdolniejszym doktorantom. Jego wysokość wynosi 10 tys. zł.
więcej o Stypendia Naukowej Fundacji Polpharmy dla doktorantów UJ CM
Doktorant z UJ wyróżniony w konkursie o nagrodę im. Schaudera

Doktorant z UJ wyróżniony w konkursie o nagrodę im. Schaudera

20.01.2021
Marcin Sroka, doktorant Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (WMiI UJ), uzyskał drugie wyróżnienie w 1. edycji konkursu o Nagrodę im. J. P. Schaudera organizowanego przez Uniwersyteckie Centrum Badań Nieliniowych im. Juliusza Pawła Schaudera w Toruniu. Jury doceniło jego badania dotyczące istnienia i regularności rozwiązań tzw. kwaternionowego równania Monge’a-Ampére’a.
więcej o Doktorant z UJ wyróżniony w konkursie o nagrodę im. Schaudera
Prace obronione na UJ wśród najlepszych debiutów historycznych

Prace obronione na UJ wśród najlepszych debiutów historycznych

15.01.2021
Instytut Pamięci Narodowej poinformował o rozstrzygnięciu 13. edycji Konkursu im. Władysława Pobóg-Malinowskiego na "Najlepszy Debiut Historyczny Roku w zakresie historii najnowszej". Wśród autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac doktorskich i magisterskich znaleźli się dr Radosław Budzyński, Monika Maria Makowska, Mateusz Radomski, Tomasz Korban oraz Michał Michniewicz z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Prace obronione na UJ wśród najlepszych debiutów historycznych