Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Studenci UJ CM zdominowali międzynarodowy konkurs posterowy

12.07.2019
Troje krakowskich studentów Instytutu Zdrowia Publicznego - Amanda Srsic, Sameh Al-Awlaqui oraz Tara Chen - byli bezkonkurencyjni w konkursie Poster Competition w Rennes. Konkurując z kilkudziesięcioma innymi studentami zagranicznymi z całego konsorcjum uczelni, zajęli kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Zwycięskie postery naukowe bazowały na pracach magisterskich obronionych 3 tygodnie wcześniej w Krakowie.
więcej o Studenci UJ CM zdominowali międzynarodowy konkurs posterowy
osiągnięcie mobilna

Diamentowe Granty dla kilkunastu uzdolnionych studentów UJ

08.07.2019
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) rozstrzygnęło 8. konkurs w ramach programu Diamentowy Grant, powiększając tym samym grono jego laureatów do prawie 700 osób. W tegorocznej edycji nagrodzono 85 młodych naukowców, w tym 16 z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Otrzymają oni dofinansowanie na realizację swoich badań.
więcej o Diamentowe Granty dla kilkunastu uzdolnionych studentów UJ
konferencja mobilna

Uniwersytet Jagielloński gospodarzem 6. warsztatów EWIS

01.07.2019
W dniach 26–28 czerwca 2019 r. na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ odbyły się European Workshops in International Studies – największe w Europie warsztaty z zakresu nauki o stosunkach międzynarodowych z udziałem ponad 300 badaczy z całego świata. Warsztaty organizowane są od sześciu lat przez EISA (European International Studies Association), a ich celem jest stworzenie platformy do intensywnej wymiany poglądów między badaczami zainteresowanymi tą samą tematyką.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gospodarzem 6. warsztatów EWIS
mobilna

Japońska para książęca odwiedza najstarszy polski uniwersytet

29.06.2019
29 czerwca na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył wizytę brat obecnie panującego cesarza Japonii Naruhito książę Akishino wraz z małżonką księżną Kiko. Książęca para zwiedziła Muzeum UJ Collegium Maius oraz dokonała wpisu w księdze pamiątkowej. Odwiedziny na krakowskim uniwersytecie były częścią oficjalnej wizyty japońskiego następcy tronu w Polsce z okazji stulecia nawiązania polsko-japońskich stosunków dyplomatycznych.
więcej o Japońska para książęca odwiedza najstarszy polski uniwersytet

Udany występ studentów UJ CM w konkursie wiedzy fizjologicznej

28.06.2019
W tegorocznym finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Fizjologicznej "Wielka Synapsa 2019", który odbył się na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, wzięło udział pięcioro przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W zawodach rywalizowało ok. 50 studentów z uczelni medycznych z całego kraju.
więcej o Udany występ studentów UJ CM w konkursie wiedzy fizjologicznej