Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Huiling Zhang wśród najlepszych studentów zagranicznych w Polsce

28.01.2020
Huiling Zhang z Chin - studiująca na II roku polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim - została laureatką 10. konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Gala wręczenia nagród, która odbyła się wczoraj wieczorem w Łodzi, była częścią konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2020".
więcej o Huiling Zhang wśród najlepszych studentów zagranicznych w Polsce

Młodzi biolodzy z UJ otrzymają granty EMBO

15.01.2020
15 stycznia 2020 roku European Molecular Biology Organisation (EMBO) ogłosiła wyniki najnowszej edycji konkursu Installation Grants, w ramach którego nagrodzonym badaczom przyznane zostaną fundusze na utworzenie niezależnych laboratoriów na terenie Czech, Polski, Portugalii oraz Turcji. Wśród dziewięciu laureatów ze wspomnianych krajów znalazło się dwóch naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Młodzi biolodzy z UJ otrzymają granty EMBO
mobilna

Na kampusie UJ powstanie nowoczesna infrastruktura sportowa

09.01.2020
Uczelniane Centrum Sportowo-Rekreacyjne niebawem zainauguruje działalność na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Pychowicach. Studenci będą mieli do dyspozycji m.in. boiska, korty tenisowe, elementy małej architektury oraz ciągi pieszo-rowerowe. Przetarg na budowę zaplecza sportowego zostanie rozpisany w drugim kwartale tego roku.
więcej o Na kampusie UJ powstanie nowoczesna infrastruktura sportowa
mobilna

Sukces studentów UJ w międzynarodowym turnieju mediacyjnym

07.01.2020
W Białymstoku odbył się międzynarodowy konkurs mediacyjny Mediate’19, współorganizowany przez INADR - The International Academy of Dispute Resolution. Startująca w nim drużyna Jagiellonian University Mediation Team zajęła bardzo wysokie miejsca w różnych kategoriach konkursowych.
więcej o Sukces studentów UJ w międzynarodowym turnieju mediacyjnym

Resort dyplomacji nagrodził pracę magisterską Iwo Gurdka

30.12.2019
Iwo Gurdek, absolwent Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego (WSMiP UJ), został uhonorowany w konkursie Ministerstwa Spraw Zagranicznych (MSZ) na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 23 grudnia w siedzibie MSZ.
więcej o Resort dyplomacji nagrodził pracę magisterską Iwo Gurdka