Wyniki sortowane według etykiety: mobilna

Lista wiadomości

Doktorantka z WBBiB UJ stypendystką L’Oréal Dla Kobiet i Nauki

14.10.2019
Paulina Marona, doktorantka na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (WBBiB UJ), otrzymała stypendium w konkursie L’Oréal Polska dla Kobiet i Nauki. Laureatka prowadzi innowacyjny projekt badawczy w zakresie nowych terapii nowotworu nerki.
więcej o Doktorantka z WBBiB UJ stypendystką L’Oréal Dla Kobiet i Nauki

Sto lat orientalistyki na UJ

14.10.2019
14 października w auli Collegium Novum UJ odbyła się uroczysta inauguracja konferencji naukowej “Languages and Civilisations. Oriental Studies in Cracow 1919–2019”. Szczególny charakter konferencji podkreśla fakt, że organizujący ją Instytut Orientalistyki UJ obchodzi w tym roku setną rocznicę swego powstania. Podczas uroczystości obecni byli nie tylko uczeni z całego świata, ale też dyplomaci reprezentujący kraje Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
więcej o Sto lat orientalistyki na UJ
mobilna

UJ zaprasza do współpracy profesorów wizytujących

10.10.2019
10 października prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec powitała na Uniwersytecie Jagiellońskim kolejną grupę profesorów wizytujących, którzy będą prowadzić wykłady dla studentów w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020. W spotkaniu ze strony UJ wzięli również udział pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek oraz opiekun programu profesury zagranicznej prof. Piotr Laidler.
więcej o UJ zaprasza do współpracy profesorów wizytujących
nagrody i wyróżnienia mobilna

Nagroda krośnieńskiej uczelni dla rektora UJ

02.10.2019
Podczas odbywającej się 2 października inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie prof. Wojciechowi Nowakowi przyznano szczególne wyróżnienie. Rektor UJ otrzymał medal „Zasłużony dla PWSZ w Krośnie”, wręczany osobom, które w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju krośnieńskiej uczelni oraz budowania jej marki w kraju i za granicą.
więcej o Nagroda krośnieńskiej uczelni dla rektora UJ
uroczystość mobilna rada uczelni

W Auditorium Maximum zainaugurowano nowy rok akademicki

01.10.2019
Rozpoczynamy go jak zawsze z nadzieją, ale mamy też świadomość wyzwań, jakie ze sobą niesie. Zaczynamy bowiem działania w zmienionej Ustawą 2.0 uczelnianej rzeczywistości: na bazie nowego statutu uniwersytetu, który dziś wchodzi w życie - mówił rektor UJ prof. Wojciech Nowak, otwierając 656. rok akademicki. Główne uroczystości tradycyjnie poprzedziła msza w kolegiacie św. Anny oraz orszak profesorów, który przeszedł ulicami Krakowa.
więcej o W Auditorium Maximum zainaugurowano nowy rok akademicki