Wyniki sortowane według etykiety: covid

Lista wiadomości

Informacja w sprawie szczepień przeciw COVID-19

Informacja w sprawie szczepień przeciw COVID-19

15.02.2021
W związku z rozpoczynającą się rejestracją na szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach, zachęcamy do zapoznania się z komunikatem kanclerz UJ Moniki Harpuli dotyczącym tej kwestii.
więcej o Informacja w sprawie szczepień przeciw COVID-19
Organizacja kształcenia w semestrze letnim

Organizacja kształcenia w semestrze letnim

14.01.2021
13 stycznia 2021 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał zarządzenie, w którym ustanawia zasady organizacji kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 (postanowienia nie dotyczą Collegium Medicum). W dokumencie zaznaczono, że w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej w trakcie trwania semestru, organizacja kształcenia może zostać ponownie zreorganizowana.
więcej o Organizacja kształcenia w semestrze letnim
Organizacja kształcenia w semestrze zimowym (nie dotyczy Collegium Medicum)
covid

Organizacja kształcenia w semestrze zimowym (nie dotyczy Collegium Medicum)

06.11.2020
5 listopada 2020 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał zarządzenie, w którym ustanawia zasady organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 (postanowienia nie dotyczą Collegium Medicum).
więcej o Organizacja kształcenia w semestrze zimowym (nie dotyczy Collegium Medicum)
Słowo rektora UJ prof. Jacka Popiela do wspólnoty akademickiej

Słowo rektora UJ prof. Jacka Popiela do wspólnoty akademickiej

19.10.2020
Poniżej zamieszczamy list i nagranie, które rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel skierował do członków wspólnoty akademickiej naszej uczelni. Oświadczenie dotyczy obecnej sytuacji uczelni w obliczu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa.
więcej o Słowo rektora UJ prof. Jacka Popiela do wspólnoty akademickiej
Informacja ws. trybu kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim

Informacja ws. trybu kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim

16.10.2020
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel informuję, że od dnia 17 października 2020 r. do odwołania, kształcenie w Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w trybie zdalnym, z wyjątkiem zajęć praktycznych, które będą odbywać się na zasadach dotychczasowych z zachowaniem reżimu sanitarnego. Za sporządzenie listy przedmiotowych zajęć praktycznych odpowiada dziekan danego wydziału UJ.
więcej o Informacja ws. trybu kształcenia w Uniwersytecie Jagiellońskim