Wyniki sortowane według etykiety: covid

List rektora do wspólnoty akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

List rektora do wspólnoty akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

22.01.2022
W związku ze wzrostem zakażeń przez COVID-19 rektor UJ prof. Jacek Popiel zadecydował o tymczasowym zaostrzeniu zasad bezpieczeństwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zasady te wymienione są w liście do uniwersyteckiej wspólnoty akademickiej, który można przeczytać w poniższym artykule.
więcej o List rektora do wspólnoty akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego

06.12.2021
Decyzją rektora UJ prof. Jacka Popiela od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r., czyli w dniach bezpośrednio poprzedzających przerwę świąteczną oraz następujących zaraz po niej, kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim (poza Collegium Medicum) będzie prowadzone w formie zdalnej.
więcej o UJ i większość uczelni zrzeszonych w KRSWK przechodzą na zdalny tryb nauczania w okresie świątecznym
Informacja w sprawie szczepień przeciw COVID-19

Informacja w sprawie szczepień przeciw COVID-19

15.02.2021
W związku z rozpoczynającą się rejestracją na szczepienia przeciwko COVID-19 dla nauczycieli akademickich oraz innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach, zachęcamy do zapoznania się z komunikatem kanclerz UJ Moniki Harpuli dotyczącym tej kwestii.
więcej o Informacja w sprawie szczepień przeciw COVID-19
Organizacja kształcenia w semestrze letnim

Organizacja kształcenia w semestrze letnim

14.01.2021
13 stycznia 2021 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał zarządzenie, w którym ustanawia zasady organizacji kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 (postanowienia nie dotyczą Collegium Medicum). W dokumencie zaznaczono, że w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej w trakcie trwania semestru, organizacja kształcenia może zostać ponownie zreorganizowana.
więcej o Organizacja kształcenia w semestrze letnim
Organizacja kształcenia w semestrze zimowym (nie dotyczy Collegium Medicum)
covid

Organizacja kształcenia w semestrze zimowym (nie dotyczy Collegium Medicum)

06.11.2020
5 listopada 2020 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał zarządzenie, w którym ustanawia zasady organizacji kształcenia w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 (postanowienia nie dotyczą Collegium Medicum).
więcej o Organizacja kształcenia w semestrze zimowym (nie dotyczy Collegium Medicum)