Wyniki sortowane według etykiety: senat

Podziękowania dla profesora Zdzisława Pietrzyka
senat

Podziękowania dla profesora Zdzisława Pietrzyka

30.06.2021
30 czerwca podczas posiedzenia Senatu UJ rektor uczelni prof. Jacek Popiel złożył podziękowania i gratulacje prof. Zdzisławowi Pietrzykowi w związku z zakończeniem pełnienia przez niego funkcji dyrektora Biblioteki Jagiellońskiej.
więcej o Podziękowania dla profesora Zdzisława Pietrzyka
UJ świętuje 657. urodziny i honoruje wybitnego socjologa [ZDJĘCIA]
uroczystość rada uczelni senat

UJ świętuje 657. urodziny i honoruje wybitnego socjologa [ZDJĘCIA]

12.05.2021
Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego to dla nas dzień szczególny i wyjątkowy. Od lat czcimy go ku pamięci przodków i aby wskazać uniwersyteckim pokoleniom, które przyjdą po nas to, co ważne w dziejach Almae Matris Jagellonicae - mówił podczas dzisiejszego posiedzenia Senatu rektor UJ prof. Jacek Popiel. W trakcie uroczystości do grona profesorów honorowych najstarszej polskiej uczelni dołączył wybitny uczony - prof. Piotr Sztompka.
więcej o UJ świętuje 657. urodziny i honoruje wybitnego socjologa [ZDJĘCIA]
Rozpoczął się 657. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim
rada uczelni senat

Rozpoczął się 657. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim

01.10.2020
W dniu inauguracji kolejnego roku akademickiego w dziejach naszego uniwersytetu zawsze wracamy do historii uczelni, w której były wielkie wydarzenia, ale były też chwile trudne, które dzięki wytrwałości, samozaparciu i mądrości udało się pokonać. Ten powrót do historii jest też okazją do poszukiwania nadziei, że i nam współcześnie uda się pokonać przeszkody, przed którymi postawił nas świat w obliczu pandemii – powiedział rektor UJ prof. Jacek Popiel.
więcej o Rozpoczął się 657. rok akademicki w Uniwersytecie Jagiellońskim