Wyniki sortowane według etykiety: uroczystość

Lista wiadomości

Uniwersytet dziękuje emerytowanym profesorom

18.10.2018
18 października 2018 roku w Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste pożegnanie profesorów przechodzących na emeryturę. W ceremonii uczestniczyli m.in. rektor, prorektorzy oraz dziekani wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uniwersytet dziękuje emerytowanym profesorom

Posiedzenie Senatu UJ z okazji Święta Edukacji Narodowej

15.10.2018
Święto Edukacji Narodowej upamiętnia rocznicę powstania pierwszego ministerstwa oświaty w Polsce i w Europie - Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i powołana uchwałą Sejmu w dniu 14 października 1773 roku.
więcej o Posiedzenie Senatu UJ z okazji Święta Edukacji Narodowej
uroczystość mobilna

Studenci weterynarii zainaugurowali nowy rok akademicki

09.10.2018
67 osób rozpocznie naukę na prowadzonym przez Uniwersytet Jagielloński (UJ) i Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (UR) międzywydziałowym kierunku weterynaria w roku akademickim 2018/2019. Jego absolwenci otrzymają dyplom lekarza weterynarii i prawo wykonywania zawodu. Uroczysta immatrykulacja studentów odbyła się 9 października w auli Collegium Maius.
więcej o Studenci weterynarii zainaugurowali nowy rok akademicki

09.10.2018
8 października w wypełnionej do ostatniego miejsca sali w Auditorium Maximum UJ odbyła się inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Najstarszych studentów w naszej uczelni powitał rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz kierownik Jagiellońskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (JUTW) Ewa Piłat.
więcej o Inauguracja 37. roku akademickiego w Jagiellońskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku
uroczystość wizyta

Ambasador ZEA na inauguracji w Instytucie Orientalistyki UJ

02.10.2018
2 października 2018 r. w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Instytucie Orientalistyki UJ, z udziałem ambasadora Zjednoczonych Emiratów Arabskich Yousifa Eisy Al-Sabriego.
więcej o Ambasador ZEA na inauguracji w Instytucie Orientalistyki UJ