Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: uroczystość

Lista wiadomości

uroczystość

Odnowienie po 50 latach doktoratu prof. Franciszka Szafrańca

14.03.2019
Profesor Szafraniec uzyskał stopień doktora w roku 1968 na ówczesnym Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego na podstawie rozprawy pt. "Pewna lokalizacja funkcji uwikłanych i jej zastosowania". Warto podkreślić, że profesor związany jest z naszą uczelnią nieprzerwanie od momentu podjęcia studiów matematycznych w roku 1957.
więcej o Odnowienie po 50 latach doktoratu prof. Franciszka Szafrańca
uroczystość mobilna

Collegium Maius: Najzdolniejsi studenci odebrali dyplomy [FOTO]

07.02.2019
Z udziałem władz rektorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, kanclerz i kwestor UJ oraz Marty Doleżal, emerytowanej profesor UJ, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Funduszu Stypendialnego Ad Polonos oraz Rektorskiego Funduszu Stypendialnego dla Olimpijczyków. W Librarii Collegium Maius uhonorowano łącznie 40 studentów - potomków Polaków, którzy zostali zesłani na Syberię, a także finalistów ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiad.
więcej o Collegium Maius: Najzdolniejsi studenci odebrali dyplomy [FOTO]
uroczystość

"Prawne aspekty podróży i turystyki" - księga upamiętniająca prof. Janusza Sondla

11.01.2019
11 stycznia na specjalnym spotkaniu w auli Collegium Maius zebrali się przedstawiciele władz UJ - rektor prof. Wojciech Nowak, prorektorzy prof. Dorota Malec i prof. Armen Edigarian, przybyli z wielu ośrodków naukowych romaniści oraz naukowcy zajmujący się turystyką, przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej , a przede wszystkim rodzina zmarłego w 2017 roku prof. Janusza Sondla.
więcej o "Prawne aspekty podróży i turystyki" - księga upamiętniająca prof. Janusza Sondla
uroczystość

W Szpitalu Uniwersyteckim stanęło popiersie Ignaza Semmelweisa

21.12.2018
W budynku Katedry i Kliniki Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum przy ul. Kopernika 23 odsłonięto popiersie Ignaza Semmelweisa. Wydarzenie to uczciło 200-lecie urodzin węgierskiego lekarza położnika i pioniera antyseptyki. W uroczystości udział wzięli m.in. rektor UJ prof. Wojciech Nowak, prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki oraz konsul generalny Węgier w Krakowie Adrienne Kormendy.
więcej o W Szpitalu Uniwersyteckim stanęło popiersie Ignaza Semmelweisa
uroczystość

Wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie w auli Collegium Novum UJ

19.12.2018
Środowisko akademickie Uniwersytetu Jagiellońskiego, członkowie Senatu oraz pracownicy naszej uczelni, przedstawiciele władz miasta i regionu, korpus dyplomatyczny oraz duchowieństwo, ale także członkowie zaprzyjaźnionych z UJ środowisk Krakowa i Małopolski zebrali się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym w Collegium Novum UJ.
więcej o Wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie w auli Collegium Novum UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj