Wyniki sortowane według etykiety: wizyta

Lista wiadomości

Prezydent Malty z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

28.01.2020
28 stycznia Uniwersytet Jagielloński odwiedził prezydent Republiki Malty dr George Vella. Po spotkaniu z przedstawicielami władz uniwersyteckich gość wygłosił w Auli Collegium Novum wykład zatytułowany "Present Global Challenges". W programie wizyty znalazła się także również krótka wizyta w Muzeum UJ Collegium Maius oraz Bibliotece Jagiellońskiej.
więcej o Prezydent Malty z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Brazylii z wizytą na UJ

21.10.2019
21 października Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Brazylii w Polsce Hadil Fontes da Rocha Vianna. Rektor krakowskiej uczelni prof. Wojciech Nowak przyjął dyplomatę w Collegium Novum UJ.
więcej o Ambasador Brazylii z wizytą na UJ
wizyta wiadomość

Władca emiratu Szardża uhonorowany najwyższym odznaczeniem UJ [WIDEO]

15.10.2019
15 października na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł Jego Wysokość szejk dr Sultan bin Muhammad Al Qasimi, władca emiratu Szardża w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, członek Najwyższej Rady Federalnej tego państwa. W trakcie wizyty dr Sultan Al Qasimi otrzymał złoty medal „Plus Ratio Quam Vis” m.in. za działalność na polu kultury i nauki oraz zasługi w budowie mostów między cywilizacjami.
więcej o Władca emiratu Szardża uhonorowany najwyższym odznaczeniem UJ [WIDEO]
wizyta rada uczelni

Noblista Frank Wilczek z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

13.09.2019
13 września na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł laureat Nagrody Nobla prof. Frank Wilczek. W trakcie spotkania z rektorem UJ prof. Wojciechem Nowakiem noblista podpisał zgodę na nadanie swojego imienia i nazwiska ustanowionej niedawno przez senat UJ nagrodzie dla młodych fizyków. Wcześniej prof. Wilczek wygłosił wykład w Auditorium Maximum UJ w ramach odbywającego się 13-18 września w Krakowie 45. Zjazdu Fizyków Polskich.
więcej o Noblista Frank Wilczek z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Prof. Armen Edigarian z wizytą w Kobe University

10.07.2019
W dniach 1-7 lipca prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian złożył wizytę w Kobe University w Japonii, podczas której spotkał się władzami tej uczelni, m.in. z rektorem prof. Hiroshim Takedą. Podpisane zostało kolejne porozumienie o współpracy pomiędzy uniwersytetami.
więcej o Prof. Armen Edigarian z wizytą w Kobe University