Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenie studenckie

Lista wiadomości

Pociąg "Relacji Kraków - Warszawa" odjechał ze stacji Scena Piast

02.03.2020
28 lutego na Scenie Piast przy ul.Piastowskiej 47 studenci UJ wystawili spektakl muzyczny "Relacja. Kraków - Warszawa". Opowiada on historię kilku pasażerów podróżujących wspólnie pociągiem. Barwni bohaterowie wierszem i piosenką przeprowadzają widzów przez zarówno swoje życie, jak i wszystkie stacje, począwszy od Krakowa Głównego, na Warszawie Wschodniej skończywszy.
więcej o Pociąg "Relacji Kraków - Warszawa" odjechał ze stacji Scena Piast
wydarzenie studenckie rada uczelni

Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ

28.06.2019
28 czerwca w Librarii Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste podsumowanie upływającej kadencji Samorządu Studentów UJ. Ogłoszono także nazwisko nowej przewodniczącej tej organizacji - po długich obradach, które toczyły się minionej nocy, na stanowisko wybrana została Marcelina Kościołek. W spotkaniu udział wzięli członkowie kolegium rektorskiego, kanclerz i kwestor UJ.
więcej o Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ

Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

29.05.2017
Celem wydarzenia, które odbyło się 26 maja była prezentacja kultur i krajów pochodzenia studentów Centrum.
więcej o Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

Exit room Afryka

26.05.2017
24 maja w jednym z budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Wenecja 2, zrobiło się bardzo ciepło. Jak to możliwe?
więcej o Exit room Afryka
wydarzenie studenckie mobilna

"Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej

02.11.2016
28 października odbył się inauguracyjny seans drugiego sezonu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. W czerwcu ten cykl pokazów filmowych wygrał w konkursie na Studencki Projekt Roku w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna. Tym razem publiczność zgromadzona w Bibliotece Jagiellońskiej miała okazję obejrzeć film „Lot nad kukułczym gniazdem”.
więcej o "Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej