Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenie studenckie

Lista wiadomości

wydarzenie studenckie rada uczelni

Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ

28.06.2019
28 czerwca w Librarii Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste podsumowanie upływającej kadencji Samorządu Studentów UJ. Ogłoszono także nazwisko nowej przewodniczącej tej organizacji - po długich obradach, które toczyły się minionej nocy, na stanowisko wybrana została Marcelina Kościołek. W spotkaniu udział wzięli członkowie kolegium rektorskiego, kanclerz i kwestor UJ.
więcej o Marcelina Kościołek pokieruje Samorządem Studentów UJ

Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

29.05.2017
Celem wydarzenia, które odbyło się 26 maja była prezentacja kultur i krajów pochodzenia studentów Centrum.
więcej o Interkulturalia w Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ

Exit room Afryka

26.05.2017
24 maja w jednym z budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Wenecja 2, zrobiło się bardzo ciepło. Jak to możliwe?
więcej o Exit room Afryka
wydarzenie studenckie mobilna

"Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej

02.11.2016
28 października odbył się inauguracyjny seans drugiego sezonu Jagiellońskich Wieczorów Filmowych organizowanych przez stowarzyszenie All In UJ. W czerwcu ten cykl pokazów filmowych wygrał w konkursie na Studencki Projekt Roku w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna. Tym razem publiczność zgromadzona w Bibliotece Jagiellońskiej miała okazję obejrzeć film „Lot nad kukułczym gniazdem”.
więcej o "Lot nad kukułczym gniazdem" w Bibliotece Jagiellońskiej

Stowarzyszenie All In UJ laureatem konkursu na Studencki Projekt Roku

22.06.2016
W konkursie organizowanym przez Grupę PZU w kategorii kultura, rozrywka i odpowiedzialność społeczna brały udział aż trzy projekty stworzone i realizowane przez studentów UJ: Jagiellońskie Wieczory Filmowe, Festiwal Polikultura i konkurs fotograficzny "Głębia spojrzenia".
więcej o Stowarzyszenie All In UJ laureatem konkursu na Studencki Projekt Roku