Wyniki sortowane według etykiety: osiągnięcie

Lista wiadomości

Kolejni badacze z UJ laureatami konkursu FNP [AKTUALIZACJA]

24.04.2019
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (FNP) poinformowała, że zostały zaktualizowane wyniki konkursu Team-Net. Po zwiększeniu alokacji, liczba projektów zakwalifikowanych do finansowania wzrosła do 11. W dwóch z nich kierownikami będą badacze z Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 4 kolejnych najstarsza polska uczelnia jest członkiem konsorcjów naukowych.
więcej o Kolejni badacze z UJ laureatami konkursu FNP [AKTUALIZACJA]

Projekt WMiI UJ uzyskał finansowanie w ramach konkursu NCBR TANGO 3

12.04.2019
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju rozstrzygnęło konkurs TANGO 3, który realizowany jest w ramach współpracy z Narodowym Centrum Nauki. Założeniem konkursu jest wsparcie jednostek naukowych, które podejmują działania dotyczące praktycznego wykorzystania uzyskanych wyników badań podstawowych.
więcej o Projekt WMiI UJ uzyskał finansowanie w ramach konkursu NCBR TANGO 3

Kolejni naukowcy z UJ laureatami konkursu NCN Miniatura 2

10.04.2019
6 młodych naukowców prowadzących badania na naszej uczelni dołączyło do grona laureatów konkursu Miniatura 2. Tym samym liczba pracowników naukowych z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy otrzymali dofinansowanie na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. małe granty Narodowego Centrum Nauki wzrosła do 44.
więcej o Kolejni naukowcy z UJ laureatami konkursu NCN Miniatura 2
osiągnięcie

NAWA wesprze współpracę UJ z absolwentami zagranicznymi

29.03.2019
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłosiła wyniki programu International Alumni, którego celem jest m. in. wsparcie uczelni w rozwoju długofalowych relacji z zagranicznymi absolwentami, wykorzystaniu ich wiedzy i doświadczeń w procesach edukacyjnych oraz budowaniu we współpracy z nimi marki polskich instytucji za granicą.
więcej o NAWA wesprze współpracę UJ z absolwentami zagranicznymi

Już 38 młodych naukowców z UJ laureatami konkursu Miniatura 2

15.03.2019
Doktorzy Agnieszka Nowak z Wydziału Geografii i Geologii oraz Mateusz Brela z Wydziału Chemii dołączyli do grona 36 pracowników naukowych z Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy już otrzymali dofinansowanie na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych, czyli tzw. małe granty w programie Miniatura 2. Jego celem jest wsparcie naukowców, którzy do tej pory nie byli beneficjentami systemu grantowego Narodowego Centrum Nauki (NCN).
więcej o Już 38 młodych naukowców z UJ laureatami konkursu Miniatura 2