Wyniki sortowane według etykiety: nagrody i wyróżnienia

Lista wiadomości

UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

01.10.2018
W dniach 27-29 września w Lublinie odbył się Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, w którym uczestniczyło kilkuset pionierów chirurgii laparoskopowej i najwybitniejszych specjalistów z całego świata. Nagrodę główną wydarzenia odebrał dr hab. Michał Pędziwiatr z Kliniki Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich II Katedry Chirurgii UJ CM za cykl prac na temat laparoskopowych operacji wyrostka robaczkowego.
więcej o UJ CM z nagrodą główną Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

03.06.2018
1 czerwca 2018 roku, podczas posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego Grupy Coimbra w Salamance, prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec została wybrana członkiem Rady Wykonawczej tej organizacji.
więcej o Prof. Dorota Malec członkinią zarządu Grupy Coimbra

Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018

21.05.2018
"Wybrane zagadnienia z onkologii głowy i szyi. Podręcznik dla lekarzy i studentów" - praca zbiorowa pod redakcją naukową Jana Zapały i Grażyny Wyszyńskiej-Pawelec, którą opublikowało Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, otrzymała jedno z sześciu wyróżnień specjalnych w konkursie na najlepszą książkę akademicką i naukową Academia 2018.
więcej o Opublikowana przez Wydawnictwo UJ książka wyróżniona w konkursie Academia 2018

Prof. Stanisław Stachowski wyróżniony tureckim odznaczeniem

18.05.2018
11 maja w Ambasadzie Turcji w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia odznaczenia za wybitne zasługi prof. dr. hab. Stanisławowi Stachowskiemu, emerytowanemu pracownikowi Instytutu Orientalistyki UJ.
więcej o Prof. Stanisław Stachowski wyróżniony tureckim odznaczeniem
nagrody i wyróżnienia

Brązowy medal Plus ratio quam vis dla wybitnego chirurga

17.04.2018
13 kwietnia na ręce dr. Marka Budnera, znanego w Polsce i Europie eksperta w dziedzinie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej piersi, został złożony brązowy medal Plus ratio quam vis, stanowiący zwieńczenie wieloletniej owocnej współpracy uhonorowanego z Kliniką Ginekologii i Onkologii UJ CM. Nagrodę w imieniu rektora UJ wręczył prof. Antoni Basta.
więcej o Brązowy medal Plus ratio quam vis dla wybitnego chirurga