Wyniki sortowane według etykiety: nagrody i wyróżnienia

Prof. Jacek Sapa uhonorowany tytułem Ambasadora Farmacji

Prof. Jacek Sapa uhonorowany tytułem Ambasadora Farmacji

30.09.2022
Prof. Jacek Sapa, dziekan Wydziału Farmaceutycznego UJ CM, dołączył do grona uhonorowanych tytułem i medalem Ambasadora Farmacji. To jedno z najwyższych w środowisku farmaceutycznym odznaczeń o charakterze międzynarodowym, symbol integracji polskiego aptekarstwa i farmacji z aptekarstwem i farmacją krajów Unii Europejskiej.
więcej o Prof. Jacek Sapa uhonorowany tytułem Ambasadora Farmacji
Prof. Wojciech Nowak i prof. Andrzej Matyja – Małopolanin i Człowiek Roku 2020

Prof. Wojciech Nowak i prof. Andrzej Matyja – Małopolanin i Człowiek Roku 2020

10.05.2022
Uroczyste wręczenie tytułów Małopolanina Roku oraz Człowieka Roku, które przyznawane są odpowiednio przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski i Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP odbyło się 10 maja w auli Collegium Novum UJ. Dyplomy laureatom wręczali wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego Kazimierz Barczyk oraz rektor UJ prof. Jacek Popiel.
więcej o Prof. Wojciech Nowak i prof. Andrzej Matyja – Małopolanin i Człowiek Roku 2020
UJ z laurem w konkursie Genius Universitatis 2022

UJ z laurem w konkursie Genius Universitatis 2022

25.04.2022
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa odbyła się kolejna edycja największego i najbardziej rzetelnego konkurs na kreatywną rekrutację szkoły wyższej w Polsce Genius Universitatis. Uniwersytet Jagielloński zdobył 2. miejsce w kategorii content marketing.
więcej o UJ z laurem w konkursie Genius Universitatis 2022
Naukowcy z UJ odznaczeni medalami Gloria Artis

Naukowcy z UJ odznaczeni medalami Gloria Artis

25.04.2022
Prof. Bogusław Dopart oraz dr hab. Mateusz Antoniuk odznaczeni zostali brązowymi Medalami „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, którymi minister kultury i dziedzictwa narodowego honoruje osoby szczególnie wyróżniające się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego.
więcej o Naukowcy z UJ odznaczeni medalami Gloria Artis
Prof. Krzysztof Stopka odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Prof. Krzysztof Stopka odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

17.02.2022
Wysokie odznaczenie państwowe profesorowi Krzysztofowi Stopce, pracownikowi Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego i dyrektorowi Muzeum UJ Collegium Maius, nadał prezydent RP Andrzej Duda za wybitne zasługi w pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej.
więcej o Prof. Krzysztof Stopka odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski