Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wiadomości

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Załóż konto na ePUAP i wygraj iPada

Zarejestrowałeś się na studia w UJ albo planujesz to zrobić? Załóż konto na ePUAP - zostań nowoczesnym studentem, odbierz decyzję elektronicznie i wygraj iPada!

Jak to zrobić?

Będziesz potrzebować konta na www.epuap.gov.pl: Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej to serwis służący do załatwiania spraw urzędowych przez internet. Dzięki kontu na platformie nie tylko odbierzesz decyzję o przyjęciu na studia, ale też złożysz niejeden wniosek i załatwisz inne ważne sprawy (sprawdź, jakie).

Po założeniu konta na ePUAP złóż wniosek o Profil Zaufany i potwierdź go w najbliższym urzędzie. To naprawdę nie jest trudne – a w razie kłopotów pomogą Ci przygotowane przez nas instrukcje krok po kroku.

Na końcu w swoim koncie na stronie www.erk.uj.edu.pl zaznacz w formularzu „sposób doręczania pism" opcję "elektronicznego odbioru dokumentów" i gotowe!

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać iPada albo zostać jedną z dziesięciu osób, które dostaną całkowity zwrot wniesionej opłaty rekrutacyjnej?

Wystarczy, że w swoim koncie na stronie www.erk.uj.edu.pl w formularzu konkursowym potwierdzisz chęć udziału, a po zakończeniu rekrutacji – odbierzesz wszystkie decyzje. Pamiętaj, poza tym musisz mieć w formularzu „sposób doręczania pism" zaznaczoną opcję „elektronicznego odbioru dokumentów" oraz przynajmniej jedną potwierdzoną rejestrację. Im więcej decyzji elektronicznych odbierzesz, tym większe twoje szanse na wygraną!

Już wpłaciłeś pieniądze i myślisz, że konkurs nie jest dla Ciebie?

Dobra wiadomość: wciąż możesz w swoim koncie zaznaczyć opcję elektronicznego odbioru dokumentów! Czas na dokonanie zmiany w formularzu i wypełnienie zgłoszenia do konkursu masz jeszcze do 8 lipca dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich oraz do 23 lipca dla studiów drugiego stopnia.

A nawet, jeśli nie wygrasz głównej nagrody – pamiętaj, chociaż przy rejestracji wpłacasz 75 złotych opłaty rekrutacyjnej, w bonusie za odebranie wszystkich wysłanych do Ciebie decyzji przez ePUAP oddamy Ci z każdej rejestracji 15 złotych (dotyczy tylko opłaty dokonywanej w polskich złotych). Rejestrujesz się na więcej niż jeden kierunek? Pomyśl, ile możesz zaoszczędzić!

Regulamin konkursu dostępny jest w zakładce „Konkurs" na stronie www.rekrutacja.uj.edu.pl

Data opublikowania: 03.07.2013
Osoba publikująca: Łukasz Wspaniały

Widok zawartości stron Widok zawartości stron