Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

20220525

XI Forum Seniora

Data: 25.05.2022
Czas rozpoczęcia: 10.00
Organizator: redakcja "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"
XI Forum Seniora

Wiosenna odsłona wydarzenia dedykowanego nestorom odbędzie się w Internecie. Z wygodnego, domowego fotela będzie można posłuchać wykładów najlepszych ekspertów z Małopolski, którzy opowiedzą m.in. o tym, jak dbać o stawy i kości, a także o najnowszych technikach i metodach pomagających medykom w leczeniu dolegliwości dojrzałego wieku. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Materna.

Forum Seniora to seria ciekawych wykładów, porad ekspertów oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa osób starszych, które na stałe wpisały się do kalendarza spotkań organizowanych przez redakcję "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego". W trosce o bezpieczeństwo uczestników, również tym razem wykłady będą transmitowane w Internecie.

Transmisja  rozpocznie się w środę, 25 maja punktualnie o godz. 10.00 na stronie www.dziennikpolski24.pl.

Zaproszeni eksperci opowiedzą m.in. o tym, jak dbać o swoje stawy i kości, w jaki sposób leki można zastąpić ruchem, a także jakie leki pomagają w walce z chorobą zwyrodnieniową i co zrobić, by nie trzeba było po nie sięgać.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Krzysztof Materna - satyryk, aktor i reżyser filmowy, dyrektor artystyczny Teatru Bagatela.

Patronat honorowy nad Forum Seniora objęli rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel oraz marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron