Szkoła Języka i Kultury Polskiej

Szkoła Języka i Kultury Polskiej

Szkoła Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na letnie programy języka i kultury polskiej dla obcokrajowców, organizowane w lipcu i sierpniu 2017 roku. Oferujemy kursy języka polskiego, wykłady z zakresu kultury polskiej, historii, zagadnień społecznych, politycznych i ekonomicznych, a także bogaty program turystyczny i kulturalny. Co roku w Szkole Letniej uczestniczy kilkuset obcokrajowców: przyjeżdżają z kilkudziesięciu krajów świata, poznają kulturę i język polski, ale przede wszystkim uczestniczą w niepowtarzalnym przedsięwzięciu dającym możliwość poznania innych kultur i zawarcia nowych przyjaźni.

Latem 2017 Szkoła Języka i Kultury Polskiej zorganizuje program 6-tygodniowy, program 4-tygodniowy z tygodniowym pobytem w górskim uzdrowisku w Szczawnicy i dwa programy 3-tygodniowe.

Programy letnie dostępne są dla wszystkich osób, które ukończyły 18 rok życia. Osoby, które planują podjęcie studiów w Polsce, serdecznie zapraszamy na 4-tyogodniowy lub 8-tygodniowy wakacyjny kurs przygotowujący. Osoby młodsze mogą uczestniczyć w obozie dla młodzieży w wieku 13-17 lat.

Więcej informacji o kursach organizowanych przez Szkołę Języka i Kultury
Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego można znaleźć na stronie