Nominacje i promocje

nominacje i promocje

Kolejni profesorowie z UJ odebrali akty nominacyjne

28.05.2019
Pięcioro nowych profesorów z Uniwersytetu Jagiellońskiego dołączyło do świata polskiej nauki. Prezydent RP Andrzej Duda wręczył akty nominacyjne łącznie 60 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Uroczystość odbyła się 27 maja w Pałacu Prezydenckim.
więcej o Kolejni profesorowie z UJ odebrali akty nominacyjne

Promocje habilitacyjne wydziałów Biologii oraz Geografii i Geologii

24.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii, które odbyły się 23 maja 2019 roku w auli Collegium Maius. 7 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne wydziałów Biologii oraz Geografii i Geologii

Promocje habilitacyjne Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

24.05.2019
23 maja 2019 r. w auli Collegium Maius odbyły się promocje habilitacyjne Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, którym przewodniczył prof. Wojciech Nowak, rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego. 15 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego

22.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Lekarskiego, które odbyły się w dwóch grupach 21 maja 2019 roku w auli Collegium Maius. 21 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego
nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ

20.05.2019
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 17 maja br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 55 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest dwoje naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ