Nominacje i promocje

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

16.05.2019
Prof. Dorota Malec, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość odbyła się 16 maja 2019 roku w auli Collegium Novum. 19 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

15.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Polonistyki, które odbyły się 14 maja 2019 roku w auli Collegium Maius. Jedenaścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Polonistyki

Promocje habilitacyjne wydziałów Historycznego oraz SMiP

15.05.2019
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym Wydziału Historycznego oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, które odbyły się 14 maja 2019 roku w auli Collegium Maius. Dziewięcioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne wydziałów Historycznego oraz SMiP

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

13.05.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość odbyła się 7 maja 2019 roku w auli Collegium Novum. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

08.05.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość odbyła się 7 maja 2019 roku w auli Collegium Novum. 11 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego