Nominacje i promocje

Promocje doktorskie wydziałów BiNoZ i WBBiB

Promocje doktorskie wydziałów BiNoZ i WBBiB

18.04.2016
Prof. Maria-Jolanta Flis, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi oraz Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 11 kwietnia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 19 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie wydziałów BiNoZ i WBBiB
Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej

08.04.2016
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Uroczystość miała miejsce 4 kwietnia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziewięćcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

06.04.2016
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Matematyki i Informatyki. Uroczystość miała miejsce 4 kwietnia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. Sześćcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Matematyki i Informatyki

23.02.2016
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 23 lutego 2016 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 78 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych znalazło się pięcioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Pięcioro nowych profesorów z Uniwersytetu Jagiellońskiego odebrało akty nominacyjne
Prof. Krzysztof Frysztacki pokieruje Komitetem Socjologii PAN

Prof. Krzysztof Frysztacki pokieruje Komitetem Socjologii PAN

02.02.2016
Prof. Krzysztof Frysztacki został ponownie wybrany przewodniczącym Komitetu Socjologii Polskiej Akademii Nauk.
więcej o Prof. Krzysztof Frysztacki pokieruje Komitetem Socjologii PAN