Nominacje i promocje

Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej

12.01.2016
11 stycznia minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin wręczył nominacje nowym członkom PKA. Przewodniczącym został związany z Uniwersytetem Warszawskim prof. Krzysztof Diks. Natomiast funkcję sekretarza PKA pełnić będzie dr hab. Maria Próchnicka - prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ oraz pełnomocnik Rektora UJ ds. doskonalenia jakości kształcenia.
więcej o Naukowcy z UJ w nowym składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej
Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

11.01.2016
Prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość miała miejsce 7 stycznia 2016 roku w auli Collegium Novum UJ. 27 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii
Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki

21.12.2015
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Polonistyki. Uroczystość miała miejsce 17 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Polonistyki
Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

09.12.2015
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość miała miejsce 7 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Dwanaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii
Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu

Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu

08.12.2015
Prof. Piotr Laidler, prorektor ds. Collegium Medicum, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu. Uroczystość miała miejsce 7 grudnia 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu