Nominacje i promocje

Uniwersyteccy naukowcy w składzie Prezydium Oddziału PAN w Krakowie

Uniwersyteccy naukowcy w składzie Prezydium Oddziału PAN w Krakowie

03.12.2015
Wiceprezesem Oddziału na kadencję 2015-2018 wybrano prof. Ryszarda Nycza z Wydziału Polonistyki UJ, a członkiem Prezydium Oddziału – prof. Wiesława Pawlika z UJ Collegium Medicum. W skład Prezydium Oddziału wchodzi także wybrana wcześniej prof. Barbara Bilińska z Instytutu Zoologii UJ jako wiceprezes Oddziału.
więcej o Uniwersyteccy naukowcy w składzie Prezydium Oddziału PAN w Krakowie
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

Promocje doktorskie Wydziału Historycznego

02.12.2015
Prof. Andrzej Mania, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Historycznego. Uroczystość miała miejsce 26 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Jedenaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji

01.12.2015
Prof. Andrzej Mania, prorektor ds. dydaktyki, przewodniczył uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Prawa i Administracji. Uroczystość miała miejsce 26 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Osiemnaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji
Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

30.11.2015
Prof. Maria-Jolanta Flis, prorektor ds. rozwoju, przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość miała miejsce 23 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Trzynaścioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego
Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

27.11.2015
Prorektor ds. rozwoju prof. Maria-Jolanta Flis przewodniczyła uroczystym promocjom doktorskim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość miała miejsce 23 listopada 2015 roku w auli Collegium Novum UJ. Dziesięcioro promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej