Nominacje i promocje

Promocje doktorskie W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych

26.04.2019
Prof. Dorota Malec, prorektor UJ ds. rozwoju, przewodniczyła promocjom doktorskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Uroczystość odbyła się 26 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 10 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie W. Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

16.04.2019
Prof. Jacek Popiel, prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filozoficznego. Uroczystość odbyła się 16 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 20 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego

12.04.2019
Prof. Armen Edigarian, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Uroczystość odbyła się 11 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Promocje doktorskie Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii

12.04.2019
Prof. Armen Edigarian, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. dydaktyki, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii. Uroczystość odbyła się 11 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 5 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biologii oraz Wydziału Geografii i Geologii

Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego

04.04.2019
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Lekarskiego. Uroczystość odbyła się 4 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 28 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Lekarskiego