Nominacje i promocje

Prof. Małgorzata Zwolińska-Wcisło z UJ CM odebrała akt nominacyjny

03.04.2019
2 kwietnia br. w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie 65 naukowcom. Wśród nich była profesor Małgorzata Zwolińska-Wcisło z Katedry Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Zakaźnych Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
więcej o Prof. Małgorzata Zwolińska-Wcisło z UJ CM odebrała akt nominacyjny

Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

02.04.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Uroczystość odbyła się 2 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 15 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

Promocje doktorskie Wydziału Chemii

02.04.2019
Prof. Stanisław Kistryn, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Chemii. Uroczystość odbyła się 2 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 9 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Chemii

Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu

02.04.2019
Prof. Tomasz Grodzicki, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, przewodniczył promocjom doktorskim Wydziału Biologii. Uroczystość odbyła się 1 kwietnia 2019 roku w auli Collegium Novum. 13 promowanych złożyło przysięgę doktorską i odebrało dyplomy z rąk promotorów.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
nominacje i promocje

Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ

14.02.2019
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 13 lutego br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 55 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest pięciu naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Nominacje profesorskie dla nauczycieli akademickich z UJ