Nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne dyscyplin geografia i językoznawstwo

Promocje habilitacyjne dyscyplin geografia i językoznawstwo

23.05.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna oraz językoznawstwo, które odbyły się 20 maja w auli Collegium Maius UJ. Ośmioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne dyscyplin geografia i językoznawstwo
Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii

Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii

18.05.2022
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców z Wydziału Chemii UJ, które odbyły się 17 maja w auli Collegium Maius UJ. 21 pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Chemii
Naukowiec z UJ pokieruje siecią Pax Byzantino-Slava

Naukowiec z UJ pokieruje siecią Pax Byzantino-Slava

21.02.2022
Dr hab. Maciej Czerwiński, prof. UJ - filolog slawista, tłumacz, krytyk literacki, dyrektor Instytutu Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, został wybrany na kierownika sieci naukowej Pax Byzantino-Slava. Na czele organizacji zrzeszającej niemal trzydzieści instytucji naukowych będzie stał przez najbliższe dwa lata.
więcej o Naukowiec z UJ pokieruje siecią Pax Byzantino-Slava
Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji UJ

Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji UJ

06.07.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców z Wydziału Prawa i Administracji UJ, które odbyły się 5 lipca w auli Collegium Maius UJ. Dwanaścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Prawa i Administracji UJ
Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego UJ CM

Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego UJ CM

05.07.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców z Wydziału Lekarskiego UJ Collegium Medicum, które odbyły się 2 lipca w auli Collegium Maius UJ. Dwadzieścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziału Lekarskiego UJ CM