Nominacje i promocje

Promocje habilitacyjne Wydziałów Polonistyki oraz Filologicznego

Promocje habilitacyjne Wydziałów Polonistyki oraz Filologicznego

15.06.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców z Wydziału Polonistyki oraz Wydziału Filologicznego, które odbyły się 15 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Dwanaścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne Wydziałów Polonistyki oraz Filologicznego
Promocje habilitacyjne wydziałów BBiB oraz Biologii

Promocje habilitacyjne wydziałów BBiB oraz Biologii

10.06.2021
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel przewodniczył uroczystym promocjom habilitacyjnym naukowców z Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii oraz Wydziału Biologii, które odbyły się 10 czerwca w auli Collegium Maius UJ. Dwanaścioro pracowników naukowych wysłuchało laudacji, po czym odebrało dyplomy.
więcej o Promocje habilitacyjne wydziałów BBiB oraz Biologii
Prof. Andrzej Chwalba doktorem honoris causa UP w Krakowie

Prof. Andrzej Chwalba doktorem honoris causa UP w Krakowie

11.05.2021
11 maja 2021 r. w czasie uroczystości jubileuszu 75-lecia Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie odbyło się uroczyste nadanie tytułu doktora honoris causa prof. dr. hab. Andrzejowi Chwalbie. Znakomity historyk z Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego uhonorowany został za wybitne osiągnięcia naukowe, organizacyjne i dydaktyczne oraz bliską współpracę z Uniwersytetem Pedagogicznym.
więcej o Prof. Andrzej Chwalba doktorem honoris causa UP w Krakowie
Przedstawiciele UJ  w nowym składzie SKOZK

Przedstawiciele UJ w nowym składzie SKOZK

11.03.2021
10 marca prezydent RP Andrzej Duda wręczył w Pałacu Prezydenckim akty powołania w skład Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. Wśród 33 członków tego gremium znalazło się siedem osób związanych z naszą uczelnią.
więcej o Przedstawiciele UJ w nowym składzie SKOZK
Badacz z UJ CM odebrał akt nominacyjny w Pałacu Prezydenckim

Badacz z UJ CM odebrał akt nominacyjny w Pałacu Prezydenckim

26.02.2021
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył w Pałacu Prezydenckim w Warszawie akty nominacyjne 33 nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych jest prof. Grzegorz Gajos, prodziekan Wydziału Lekarskiego UJ CM ds. rozwoju i badań naukowych.
więcej o Badacz z UJ CM odebrał akt nominacyjny w Pałacu Prezydenckim