Relacje z wykładów i konferencji

Otwarcie konferencji poświęconej Andrzejowi Wajdzie

Otwarcie konferencji poświęconej Andrzejowi Wajdzie

05.06.2016
W tym roku przypada 90. rocznica urodzin znakomitego polskiego reżysera, współtwórcy polskiej szkoły filmowej i zarazem doktora honoris causa naszej uczelni. Uniwersytet Jagielloński włącza się w program obchodów jubileuszu, współorganizując sesję naukową, podczas której prezentowane będą różne konteksty bogatej twórczości wybitnego artysty.
więcej o Otwarcie konferencji poświęconej Andrzejowi Wajdzie
O psychoterapii z różnych perspektyw

O psychoterapii z różnych perspektyw

25.05.2016
W dniach 21-22 maja 2016 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Czas Psychoterapii" zorganizowana przez Instytut Psychologii Stosowanej UJ oraz Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA działające przy Instytucie Psychologii Stosowanej UJ.
więcej o O psychoterapii z różnych perspektyw
Ścieżkami pisarzy: Kraków zmitologizowany

Ścieżkami pisarzy: Kraków zmitologizowany

24.05.2016
20 i 21 maja na Wydziale Polonistyki UJ odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa zorganizowana pod szyldem festiwalu „Ścieżkami pisarzy". Tematem obrad konferencyjnych w bieżącym roku akademickim był Kraków zmitologizowany.
więcej o Ścieżkami pisarzy: Kraków zmitologizowany
Konferencja Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii
konferencja

Konferencja Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii

20.05.2016
20 maja 2016 roku rozpoczęła się kolejna Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii. Czwarta edycja tej konferencji zgromadziła polskich i zagranicznych specjalistów zainteresowanych fizjoterapią. Podczas jej trwania uczestnicy będą dyskutować o nowych metodach postępowania fizjoterapeutycznego, a w trakcie warsztatów poznawać innowacyjne działania praktyczne.
więcej o Konferencja Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii
Majówka Uniwersytecka 2016

Majówka Uniwersytecka 2016

14.05.2016
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego już po raz szesnasty zaprosił pracowników i ich rodziny na tradycyjną Majówkę, która odbyła się z okazji Święta Uniwersytetu.
więcej o Majówka Uniwersytecka 2016