Wizyty

Ambasador Albanii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Albanii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.04.2016
27 kwietnia 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła ambasador Albanii w Polsce dr. Shpresa Kureta. Głównym punktem wizyty było spotkanie w Collegium Novum z rektorem UJ prof. Wojciechem Nowakiem.
więcej o Ambasador Albanii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

20.04.2016
Rozmowy odbyły się 20 kwietnia w siedzibie Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. Wicepremier, któremu towarzyszyła Jadwiga Emilewcz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, przedstawił założenia przyjętego przez rząd w lutym br. „Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju" w kontekście rozwoju szkolnictwa wyższego.
więcej o Spotkanie krakowskiego środowiska akademickiego z ministrem rozwoju Mateuszem Morawieckim
Uniwersytet Jagielloński gościł ambasador Filipin

Uniwersytet Jagielloński gościł ambasador Filipin

30.03.2016
30 marca 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedziła ambasador Republiki Filipin w Polsce Patricia Ann V. Paez, której towarzyszyły attache ambasady Evelyn Vega oraz sekretarz ambasady pani Imelda de Joya.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł ambasador Filipin
Ambasador Japonii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Japonii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

21.03.2016
21 marca 2016 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościł ambasador Japonii w Polsce Shigeo Matsutomi. Dyplomacie towarzyszyły jego małżonka Kaori Matsutomi oraz radczyni ambasady Megumi Osugi.
więcej o Ambasador Japonii z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
Ambasador Kanady z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Kanady z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

29.01.2016
28 stycznia 2016 r. Uniwersytet Jagielloński odwiedził ambasador Kanady w Rzeczypospolitej Polskiej Stephen de Boer. Dyplomatę przyjęli w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak oraz prorektor UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisław Kistryn.
więcej o Ambasador Kanady z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim