Wizyty

Książę koronny Perlisu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

19.11.2018
19 listopada 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Universiti Malaysia Perlis (UniMAP), której przewodniczył Jego Książęca Wysokość książę koronny malezyjskiego stanu Perlis Tuanku Syed Faizuddin Putra Jamalullail.
więcej o Książę koronny Perlisu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

UJ podpisuje umowę z Roswell Park Comprehensive Cancer Center

30.10.2018
30 października w Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie przedstawicieli Roswell Park Comprehensive Cancer Center w Buffalo, NY w Stanach Zjednoczonych z prorektorem UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisławem Kistrynem. Celem ich wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy w zakresie badań onkologicznych.
więcej o UJ podpisuje umowę z Roswell Park Comprehensive Cancer Center

Uniwersytet Jagielloński gościł Ambasadora Kolumbii

26.10.2018
26 października 2018 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył ambasador Republiki Kolumbii w Rzeczpospolitej Polskiej Javier Dario Higuera Ángel. Dyplomata został przyjęty w Collegium Novum przez rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gościł Ambasadora Kolumbii
uroczystość wizyta

Ambasador ZEA na inauguracji w Instytucie Orientalistyki UJ

02.10.2018
2 października 2018 r. w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego w Instytucie Orientalistyki UJ, z udziałem ambasadora Zjednoczonych Emiratów Arabskich Yousifa Eisy Al-Sabriego.
więcej o Ambasador ZEA na inauguracji w Instytucie Orientalistyki UJ

Uniwersytet Jagielloński rozwinie współpracę akademicką z Chinami

18.09.2018
18 września na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyło się spotkanie z przedstawicielami dwóch chińskich instytucji naukowych: Międzynarodowego Centrum Innowacji w Szkolnictwie Wyższym (International Centre for Higher Education Innovation - ICHEI), działającego pod auspicjami UNESCO, oraz Południowego Uniwersytetu Naukowo-Technicznego (Southern University of Science and Technology).
więcej o Uniwersytet Jagielloński rozwinie współpracę akademicką z Chinami