Wizyty

UJ nawiązuje współpracę z National Chengchi University

05.09.2018
5 września Collegium Novum UJ odwiedziła delegacja z National Chengchi University w Tajwanie. Celem wizyty było omówienie przyszłej współpracy tej uczelni z Uniwersytetem Jagiellońskim.
więcej o UJ nawiązuje współpracę z National Chengchi University
wizyta

Uniwersytet Jagielloński gości rektorów uczelni bałkańskich

05.07.2018
W dniach 5-6 lipca Uniwersytet Jagielloński gości delegacje z uniwersytetów w Lublanie, w Nowym Sadzie oraz w Sarajewie. W ramach wizyty, w Collegium Maius odbyło się spotkanie z przedstawicielami władz rektorskich UJ dotyczące rozwoju współpracy międzyuczelnianej.
więcej o Uniwersytet Jagielloński gości rektorów uczelni bałkańskich

Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Korea University

04.07.2018
4 lipca 2018 w Collegium Novum odbyło się spotkanie z przedstawicielami Korea University. Jego tematem było rozszerzenie współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w ramach podpisanego w zeszłym roku porozumienia Memorandum of Understanding.
więcej o Uniwersytet Jagielloński zacieśnia współpracę z Korea University

Uniwerstytet Jagielloński zacieśni współpracę z Uniwersytetem Palackiego

02.07.2018
2 lipca 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu - jednej z czołowych czeskich uczelni wyższych. Głównym celem wizyty było nawiązanie bilateralnej współpracy i wymiana doświadczeń w zakresie badań naukowych i dydaktyki.
więcej o Uniwerstytet Jagielloński zacieśni współpracę z Uniwersytetem Palackiego

UJ podpisał umowę ze Zjednoczonym Instytutem Badań Jądrowych

29.06.2018
29 czerwca 2018 r. w Collegium Novum UJ podpisana została umowa o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim a Zjednoczonym Instytutem Badań Jądrowych w Dubnej (Rosja), przedmiotem której będzie budowa i eksploatacja Laboratorium Badań Strukturalnych Makromolekuł i Nowych Materiałów w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
więcej o UJ podpisał umowę ze Zjednoczonym Instytutem Badań Jądrowych