Wizyty

Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem

28.01.2019
28 stycznia w Sali Senackiej Collegium Novum podpisano umowę powołującą Centrum Studiów nad Bangladeszem „Bangabandhu” na Uniwersytecie Jagiellońskim, w celu inicjowania, wspierania i rozwijania działalności edukacyjnej i badawczej w zakresie studiów nad Bangladeszem. Będzie to pierwsza tego typu jednostka w Europie.
więcej o Na UJ powstanie Centrum Studiów nad Bangladeszem
Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

27.11.2018
27 listopada 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Rzeczypospolitej Polskiej, której przewodniczył ambasador Liu Guangyuan. Dyplomatów przyjął w Collegium Novum rektor UJ prof. Wojciech Nowak.
więcej o Ambasador Chin z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
UJ gościł przedstawiciela Energy Community

UJ gościł przedstawiciela Energy Community

23.11.2018
23 listopada 2018 r. wizytę na Uniwersytecie Jagiellońskim złożył Adrian Jasimi, przedstawiciel Energy Community (EC), organizacji międzynarodowej z siedzibą w Wiedniu, która działa na rzecz zintegrowania energetyki krajów spoza Unii Europejskiej z rynkami UE.
więcej o UJ gościł przedstawiciela Energy Community
Książę koronny Perlisu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

Książę koronny Perlisu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim

19.11.2018
19 listopada 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja z Universiti Malaysia Perlis (UniMAP), której przewodniczył Jego Książęca Wysokość książę koronny malezyjskiego stanu Perlis Tuanku Syed Faizuddin Putra Jamalullail.
więcej o Książę koronny Perlisu z wizytą na Uniwersytecie Jagiellońskim
UJ podpisuje umowę z Roswell Park Comprehensive Cancer Center

30.10.2018
30 października w Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie przedstawicieli Roswell Park Comprehensive Cancer Center w Buffalo, NY w Stanach Zjednoczonych z prorektorem UJ ds. badań naukowych i funduszy strukturalnych prof. Stanisławem Kistrynem. Celem ich wizyty było podpisanie porozumienia o współpracy w zakresie badań onkologicznych.
więcej o UJ podpisuje umowę z Roswell Park Comprehensive Cancer Center