Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kalendarz

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

kwiecień 2024

20240418
Poprzedni tydzień
Następny tydzień

Interdyscyplinarna studencka konferencja naukowa SeMPowisko 2024

Data: 18.04.2024 - 21.04.2024
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33 (20 kwietnia),
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11 (pozostałe dni)
Organizator: Koło Matematyczno-Przyrodnicze Studentów UJ
Kontakt: sempowisko2024@gmail.com
Witryna internetowa wydarzenia: //indico.cern.ch/event/1361918
Interdyscyplinarna studencka konferencja naukowa SeMPowisko 2024

SeMPowisko to wydarzenie organizowane od 22 lat przez Koło Matematyczno-Przyrodnicze Studentów UJ. Ideą konferencji jest wymienianie się wiedzą z różnych dziedzin nauk ścisłych oraz zdobywanie doświadczenia w pracy naukowej. Studenci mają możliwość zaprezentowania wyników swoich badań i dyskusji nad nimi. Równocześnie jest to okazja do wysłuchania interesujących odczytów o szerokim zakresie tematycznym.


- W poprzednich latach mieliśmy już zaszczyt gościć na naszym wydarzeniu cenionych naukowców, takich jak profesor Shigehiro Nagataki z Okinawa Institute of Science and Technology. Tegoroczna konferencja będzie wyjątkowa, ponieważ łączy się z obchodami 30-lecia kierunku studiów matematyczno-przyrodniczych (SMP). Punktem kulminacyjnym jubileuszu będzie uroczysta gala w Auditorium Maximum UJ (20 kwietnia), podczas której wykłady gościnne wygłoszą zasłużeni absolwenci SMP. Z tego powodu zapraszamy do rejestracji również wszystkich absolwentów SMP, by mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Udział dla tych osób jest nieodpłatny - zachęcają organizatorzy.

SeMPowisko jest przede wszystkim konferencją studencką, dlatego organizatorzy gorąco zachęcają do uczestnictwa (czynnego lub biernego) studentów kierunków ścisłych zarówno Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak i innych uczelni.

W konferencji można wziąć udział stacjonarnie lub zdalnie. Link do rejestracji, która trwa do 15 marca, a także szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa i prezentacji są dostępne na stronie indico.cern.ch. W celu zgłoszenia abstraktu prosimy o uzupełnienie osobnego formularza. Uczestników stacjonarnych będzie obowiązywać opłata konferencyjna w wysokości do 30 zł.

Zachęcamy też do obserwowania fanpage’u Koła Matematyczno-Przyrodniczego Studentów UJ.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron