Перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Kalendarz

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

20220901

Kursy językowe w Jagiellońskim Centrum Językowym w sezonie 2022/2023

Дата: 01.09.2022 - 01.10.2022
Місце: Jagiellońskie Centrum Językowe UJ, ul. Ingardena 3
Kursy językowe w Jagiellońskim Centrum Językowym w sezonie 2022/2023

Studiujesz, jesteś w szkole doktorskiej lub pracujesz w Uniwersytecie Jagiellońskim i chcesz odświeżyć język obcy, którym władasz lub nauczyć się nowego? Zapraszamy na kursy językowe w Jagiellońskim Centrum Językowym. Uczymy ponad 10 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania wedle ESOKJ/CEFR.

Zdecydowana większość kursów projektowana jest na 54 godziny w semestrze (dwa spotkania w tygodniu), a zajęcia odbywają się w formie zdalnej albo stacjonarnej w budynku Jagiellońskiego Centrum Językowego przy ul Ingardena 3.

Dla osób z Uniwersytetu Jagiellońskiego (studiujących, w szkołach doktorskich oraz pracujących w administracji, dydaktycznie i naukowo) przewidujemy niższe ceny – zobacz ofertę językową i cennikZapisy na kursy rozpoczynają się 1 września 2022 i będą trwać do wyczerpania miejsc – zobacz procedurę zapisów. Zajęcia rozpoczynają się 10 października – zobacz harmonogram zajęć, wybierz termin zajęć i formę, które najbardziej Ci odpowiadają. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących kursów komercyjnych, napisz do nas: kursy.jcj@uj.edu.pl.

Chcesz więcej? Zachęcamy do zapoznania się z innymi kursami w naszej ofercie językowej:

  • Bezpłatny kurs języka angielskiego online składający się z 42 jednostek, 17 tematycznych i 25 gramatycznych – odśwież słownictwo i gramatykę na poziomie B2.
  • Lektoraty dla osób studiujących (klasyczny lektorat i dodatkowy lektorat) i w szkołach doktorskich, w tym także lektoraty dla osób z niepełnosprawnościami.
  • Kursy tematyczne ukierunkowane na rozwijanie kompetencji językowych w określonym obszarze tematycznym (np. English for Psychology albo Current Trends in Society and Culture) albo w obszarze określonych sprawności językowych takich, jak mówienie, pisanie, czytanie (np. Online Pronunciation Practice and Conversation albo Reading Addicts Unite!). 
  • Kusy dla seniorów o profilu ogólnym, koncentrujące się na rozwijaniu wszystkich sprawności językowych, ale zajęcia prowadzone są w taki sposób, by uwzględnić potrzeby i możliwości osób uczestniczących, a materiały dydaktyczne podlegają adaptacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: https://jcj.uj.edu.pl/centrum/sekretariat.

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту