перейти до основного змісту

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Kalendarz

Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Вибрано День
calendar
Uroczystość przekazania Instytutowi Muzykologii UJ "Kolekcji muzycznej Leopolda Kozłowskiego"

13.06.2024

W Instytucie Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się uroczystość przekazania przez Martę Kozłowską-Woźniak "Kolekcji muzycznej Leopolda Kozłowskiego" zawierającej rękopisy muzyczne dzieł kompozytora, opracowania i aranżacje oraz nagrania i druki muzyczne.
Читати ще o Uroczystość przekazania Instytutowi Muzykologii UJ "Kolekcji muzycznej Leopolda Kozłowskiego"
триваючі
calendar
"Wizje neuronalne" - wystawa

23.05.2024 - 30.06.2024

Wystawa prezentuje prace prof. Romualda Janika - obrazy wygenerowane przez sieci neuronowe, których połączenia neuronalne zostały sztucznie zaburzone przez autora, tym samym modyfikacji uległ ich wewnętrzny "obraz świata" na zupełnie indywidualny - nie powiązany już ściśle z rzeczywistością.
Читати ще o "Wizje neuronalne" - wystawa
calendar
Wystawa "Pan na <span lang='la'>Collegium Maius</span>. Dziedzictwo Karola Estreichera młodszego"

08.05.2024 - 30.08.2024

Wystawa jubileuszowa zorganizowana z okazji 60-lecia otwarcia Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, które nastąpiło dokładnie 6 maja 1964 r. o godz. 11.00. Przez 6 dekad Collegium Maius, w którym mieści się placówka, stało się jednym z obowiązkowych punktów odwiedzin turystów z całego świata. Bywały tu również koronowane głowy, dyplomaci, osobistości świata nauki i sztuki. Zwiedzający wystawę zobaczą Collegium Maius od strony dotąd mało nieznanej.
Читати ще o Wystawa "Pan na Collegium Maius. Dziedzictwo Karola Estreichera młodszego"
незабаром
calendar
Koncert Chórów Akademickich UJ

15.06.2024

Zapraszamy na koncert Żeńskiego Chóru Akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego pod dyrekcją Anity Pyrek-Nąckiewicz oraz Krakowskiego Chóru Akademickiego UJ pod dyrekcją Janusza Wierzgacza, który odbędzie się w auli Collegium Novum UJ. Przy fortepianie zasiądą Olga Piotrowska-Cender i Łukasz Lelek.
Читати ще o Koncert Chórów Akademickich UJ
calendar
Koncert zespołu IRA w Ogrodzie Botanicznym UJ

28.06.2024

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z legendarnym zespołem IRA.W malowniczej scenerii Ogrodu Botanicznego UJ odbędzie się wyjątkowy koncert, który na długo pozostanie we wspomnieniach. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby posłuchać największych przebojów zespołu w otoczeniu przyrody, gdzie dźwięki muzyki będą idealnie harmonizować z pięknem natury.
Читати ще o Koncert zespołu IRA w Ogrodzie Botanicznym UJ
Повернутись до початку

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту