Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Відображення мережевого вмісту Відображення мережевого вмісту

Zasady wykwaterowania, rezerwacji miejsc na okres wakacyjny i zakwaterowania na rok akademicki 2010/11 dla studentów UJ

W związku ze zbliżającym się okresem wakacji ustalono zasady wykwaterowania, rezerwacji miejsc na okres wakacyjny i zakwaterowania na rok akademicki 2010/11 dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Studenci mają obowiązek wykwaterowania się z domu studenckiego do 28 czerwca 2010 roku włącznie.

Rezerwacja miejsc w domach studenckich na okres wakacyjny została już zakończona. Studenci, którzy będą chcieli skorzystać z zakwaterowania w domach studenckich UJ w ciągu wakacji na okres kilku dni mogą korzystać z miejsc we wszystkich domach studenckich pod warunkiem uzgodnienia terminu pobytu i rezerwacji miejsca w administracjach poszczególnych akademików.

Szczegółowy harmonogram

Дата опублікації: 14.06.2010