Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Jak założyć firmę na uczelni? Nowa publikacja CITTRU

Jakie są metody komercjalizacji? Jak można pozyskać finansowanie na naukowe odkrycia? Jak promocja nauki łączy się z marketingiem wynalazków? Jak stworzyć biznesplan dla firmy lub projektu naukowo-wdrożeniowego? Jak rozwijać firmę naukową? - to główne zagadnienia przedstawione w poradniku Jak założyć firmę na uczelni? Krótki podręcznik przedsiębiorczości akademickiej. Wersja pdf podręcznika już teraz dostępna wśród publikacji CITTRU.

Autorami poradnika są pracownicy CITTRU, stworzony on został w ramach projektu NIMB i wydany przez partnerów projektu z Politechniki Lubelskiej.

Zachęcamy do wykorzystania wiedzy zawartej w tym poradniku, jednocześnie rekomendując inne publikacje dotyczące współpracy naukowo-biznesowej.

JAK ZAŁOŻYĆ FIRMĘ NA UCZELNI?
Krótki poradnik przedsiębiorczości akademickiej

pod redakcją Dominika Czaplickiego, Krystiana Gurby, Agnieszki Sito, Piotra Żabickiego

Spis treści:

• Wprowadzenie – badania naukowe i biznes