Навіґативний ланцюжок Навіґативний ланцюжок

Sukces studentów prawa w konkursie Warsaw Negotiation Round 2010

Reprezentacja Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w składzie: Mateusz Gadacz, Maciej Jojczyk i Cezary Rogula zdobyła trzecie miejsce oraz najwyższą lokatę wśród wydziałów prawa w prestiżowym międzynarodowym turnieju negocjacyjnym Warsaw Negotiation Round 2010. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Główną Handlową we współpracy z wiodącą międzynarodową kancelarią Bird & Bird i odbył się w Warszawie w dniach 14 - 16 maja 2010 roku. Wydarzenie to jest jedną z niewielu imprez, które pozwalają na zmierzenie się w negocjacjach z reprezentantami najlepszych szkół ekonomicznych i wydziałów prawa z całego świata. Scenariusze negocjacyjne były mocno osadzone w realiach biznesu i prawa, przez co obok zdolności negocjacyjnych konieczne było wykazanie się dobrą znajomością tej problematyki. Stany faktyczne uwzględniały takie kwestie jak łączenie się podmiotów gospodarczych, przejmowanie spółki oraz określenie konsekwencji niewykonania umowy. Przeciwnikami Drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego były między innymi ekipy z Columbia University, National Law School of India oraz Uppsala University.

Дата опублікації: 25.06.2010
опубліковано: Łukasz Stadnicki