перейти до основного змісту

nagrody i wyróżnienia

Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych z nagrodą od PAP i MNiSZ

18.12.2015
W czwartek rozstrzygnięto 11. edycję konkursu Popularyzator Nauki organizowanego przez serwis Nauka w Polsce Polskiej Agencji Prasowej we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W kategorii instytucje naukowe nagrodzono Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie, jednostkę wspólną Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
Читати ще o Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych z nagrodą od PAP i MNiSZ
nagrody i wyróżnienia

16.12.2015
Dr Szymon Drobniak, biolog ewolucyjny i projektant graficzny pracujący w Instytucie Nauk o Środowisku UJ zdobył III nagrodę w organizowanym przez „Forum Akademickie" konkursie na artykuł popularnonaukowy.
Читати ще o Biolog z UJ nagrodzony w konkursie "Skomplikowane i proste. Młodzi uczeni o swoich badaniach"

15.12.2015
Sukces odniosły także dwie magistrantki z Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ - III nagrodę w konkursie otrzymała praca Evgeniyi Prikhodko, a wyróżnienie przyznano Iwonie Jakubas.
Читати ще o Katarzyna Gad z Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w IX edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój"
StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik

15.12.2015
W ubiegły piątek rozstrzygnięto 5. edycję konkursu StRuNa dla najlepszych kół naukowych w Polsce. Statuetki i dyplomy przyznano w pięciu kategoriach: Konferencja Roku, Wyprawa Roku, Koło Naukowe Roku, Opiekun Roku oraz Projekt Roku. Laureatów wyłoniło jury złożone z wykładowców akademickich, członków organizacji pozarządowych i byłych członków kół naukowych.
Читати ще o StRuNy przyznane. Opiekunem roku dr hab. Wojciech Szczeklik
Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego

11.12.2015
Kapituła Nagrody, która obradowała pod przewodnictwem prof. Michała Pułaskiego, podjęła decyzję, że w 15. edycji konkursu spośród siedmiu nominowanych prac nagrodę główną otrzyma praca dr. hab. Andrzeja Dubickiego, zaś nagrodę honorową odbiorą prof. dr hab. Idizi Panic i dr hab. Krzysztof Nowak.
Читати ще o Poznaliśmy laureatów Nagrody im. Wacława Felczaka i Henryka Wereszyckiego