перейти до основного змісту

Rewelacyjna runda Jagiellonek

Rewelacyjna runda Jagiellonek

29.11.2022
Po pierwszej rundzie rozgrywek sezonu 2022-2023 drużyna AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego z bilansem siedmiu zwycięstw, dwóch remisów i dwóch porażek zajmuje miejsce tuż za podium w Ekstralidze Piłki Nożnej Kobiet PZPN. Do miejsca medalowego zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Kroka traci 4 punkty. Liderem rozgrywek jest obecnie zespół GKS Katowice.
Читати ще o Rewelacyjna runda Jagiellonek
Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ

Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ

27.10.2022
26 października w auli Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie medalistów Akademickich Mistrzostw Polski oraz trenerów młodych sportowców z przedstawicielami władz Uniwersytetu Jagiellońskiego - prof. Dorotą Malec, prorektor ds. współpracy międzynarodowej, prof. Armenem Edigarianem, prorektorem ds. dydaktyki i kwestor Teresą Kapcią.
Читати ще o Spotkanie medalistów AMP z władzami UJ
Na zakończenie <span lang="en">Human Week</span> "dokopano psychiatrom"

Na zakończenie Human Week "dokopano psychiatrom"

14.10.2022
W sportowej rywalizacji prowadzonej w dyscyplinie halowej piłki nożnej pomiędzy drużynami krakowskich psychiatrów i "reszty świata", która po raz kolejny zamyka Tydzień Zdrowia Psychicznego Human Week triumf świętują zawodnicy zjednoczonych sił Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i Urzędu Miasta Krakowa. Zwycięstwo 8:7 było rewanżem za przegrany mecz w poprzednim roku.
Читати ще o Na zakończenie Human Week "dokopano psychiatrom"
Udany dla piłkarek UJ start sezonu 2022/23

Udany dla piłkarek UJ start sezonu 2022/23

19.08.2022
Inauguracyjny mecz Ekstraligi Kobiet sezonu 2022/23 zespół AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego zakończył cennym zwycięstwem 4:3 nad drużyną GKS-u Katowice. Spotkanie obfitowało w dużą ilość sytuacji bramkowych i zwrotów boiskowych akcji.
Читати ще o Udany dla piłkarek UJ start sezonu 2022/23
AZS UJ Kraków: Jagiellonkowe podsumowanie sezonu 2021-2022

AZS UJ Kraków: Jagiellonkowe podsumowanie sezonu 2021-2022

14.07.2022
Wraz z meczem z Medykiem Konin piłkarki AZS UJ Kraków zakończył sezon 2021/2022 Ekstraligi Kobiet. Nasz zespół zajął piąte miejsce w tabeli Ekstraligi Kobiet w piłce nożnej zdobywając 33 punkty. Zespół zwyciężył w dziesięciu meczach, zremisował trzy mecze i dziewięciokrotnie musiał uznać wyższość rywalek.
Читати ще o AZS UJ Kraków: Jagiellonkowe podsumowanie sezonu 2021-2022