перейти до основного змісту

Wydarzenia studenckie

Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego

02.07.2015
Rok po hucznych obchodach jubileuszowych Uniwersytetu Jagiellońskiego swoją okrągłą rocznicę obchodzi Uniwersytet Wiedeński. Austriacy także postanowili z tej okazji zorganizować wioślarskie regaty „ósemek". Ubiegłotygodniowa wizyta naszej załogi była nie tylko dużym sukcesem sportowym, okazją do odświeżenia kontaktów międzyuczelnianych, ale też szansą na tradycyjne wiedeńskie... pokonanie Turków.
Читати ще o Sportowa reprezentacja UJ na obchodach 650-lecia Uniwersytetu Wiedeńskiego
Spotkanie Rektora UJ z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski

23.06.2015
Listy gratulacyjne oraz uniwersyteckie pamiątki otrzymali z rąk rektora UJ prof. Wojciecha Nowaka studenci - medaliści Akademickich Mistrzostw Polski. W spotkaniu, które odbyło się 23 czerwca w Collegium Novum, uczestniczyli także prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Andrzej Mania oraz kwestor UJ Teresa Kapcia. Spotkanie prowadził kierownik Biura Sportu UJ Konrad Wełpa.
Читати ще o Spotkanie Rektora UJ z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski
Za nami III edycja Festiwalu Kultury i Mediów

05.06.2015
III edycja Festiwalu Kultury i Mediów Polikultura, której tematem przewodnim były pytania „Zabłocie. Komu? Po co?", odbyła się w dniach 22-31 maja 2015 roku na krakowskim Zabłociu oraz na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizatorami przedsięwzięcia byli studenci I roku zarządzania kulturą i mediami UJ wraz z koordynującymi ich działania pracownikami Instytutu Kultury.
Читати ще o Za nami III edycja Festiwalu Kultury i Mediów

26.05.2015
Od trzech lat studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego wręczają nagrody „Laudacji studenckich" osobom i instytucjom, których pomoc i troska umożliwia studentom realizację własnych projektów oraz przyczynia się do inicjowania i upowszechniania prostudenckich rozwiązań w zakresie dydaktyki akademickiej.
Читати ще o Laudacje Studenckie rozdane! Społeczność studencka UJ nagrodziła prostudenckie osoby i instytucje
Korowód juwenaliowy przeszedł ulicami Krakowa

08.05.2015
W piątek przed południem spod Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana ruszył pochód juwenaliowy. Na Rynek Główny przeszło w nim kilka tysięcy studentów.
Читати ще o Korowód juwenaliowy przeszedł ulicami Krakowa