перейти до основного змісту

wizyta

Konsul USA z wizytą na UJ

03.09.2015
3 września 2015 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim gościła delegacja Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie, na czele z konsulem generalnym Walterem Braunohlerem, któremu towarzyszyli konsul ds. prasy i kultury Pam DeVolder oraz doradczyni ds. edukacji Maria Brzostek.
Читати ще o Konsul USA z wizytą na UJ
Grant dla konsorcjum prowadzącego badania nad nowotworem gałki ocznej

03.09.2015
Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii wraz z Kliniką Okulistyki i Onkologii Okulistycznej UJ są partnerami konsorcjum, które otrzymało grant badawczy w wysokości 6 mln euro w ramach Horizon2020 w programie „E-RARE-3" – badania chorób rzadkich.
Читати ще o Grant dla konsorcjum prowadzącego badania nad nowotworem gałki ocznej

03.09.2015
Profesor biologii z Instytutu Zoologii Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ oraz były prorektor UJ ds. badań i współpracy międzynarodowej objął stanowisko 1 września.
Читати ще o Prof. Szczepan Biliński nowym sekretarzem generalnym PAU. Czterech profesorów z UJ wśród nowych członków.
Wkrótce otwarcie uniwersyteckiego żłobka

03.09.2015
1 października rozpocznie działalność żłobek Uniwersytetu Jagiellońskiego „Żaczuś" prowadzony przez Fundację Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak".
Читати ще o Wkrótce otwarcie uniwersyteckiego żłobka
Studia i co dalej?

31.08.2015
Wakacje dobiegają końca, a Ty nadal zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać?
Читати ще o Studia i co dalej?