Festiwal podróżniczy Travenalia 2015

W dniach 24 i 25 października 2015 roku w Auditorium Maximum UJ miało miejsce wspaniałe wydarzenie podróżnicze Travenalia.

Podczas tych dwóch dni można było uczestniczyć między innymi w prezentacjach zdjęć i filmów, wystawach fotograficznych Polacy na Hornie, Dar Pomorza, Selma Expeditions i Przylądek Hornstrandir (Islandia).

Travenalia to przede wszystkim okazja spotkań, ze wspaniałymi podróżnikami z całej Polski, które dostarczają niezapomnianych wrażeń i inspiracji.

Strona internetowa Festiwalu Podróżniczego Travenalia: http://travenalia.pl

Zdjęcia: Joanna Borgieł

Studentka UJ Daria Nawój triumfowała w drugim rzucie Akademickich Mistrzostw Małopolski

Doktoranci UJ w międzynarodowych konsorcjach badawczych