Zmarł mgr Piotr Rostwo-Suski

Społeczność Uniwersytetu Jagiellońskiego z głębokim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci w dniu 27 czerwca 2010 roku ś.p. mgr Piotra Rostwo-Suskiego głównego specjalisty w Instytucie Muzykologii Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Urodzony 31 marca 1962 roku w Krakowie, absolwent historii i muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wieloletni (od 1989 roku) i bardzo zasłużony pracownik Instytutu Muzykologii. Człowiek wielkich zalet umysłu i charakteru.

Żegnamy Magistra Piotra Rostwo – Suskiego, niezwykle oddanego Uczelni i młodzieży studenckiej.

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Uroczystości żałobne rozpoczną się Mszą Św. w dniu 9 lipca 2010 roku o godzinie 13:40 w kaplicy na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Rektor i Senat
Dziekan i Rada Wydziału Historycznego