Blog tematyczny CITTRU na Facebooku zmienia lokalizację

NIMB (Nauka - Innowacje - Marketing - Biznes), blog tematyczny CITTRU na Facebooku zmienia lokalizację. O nowoczesnej nauce, innowacjach, kontaktach z biznesem, popularyzacji wiedzy oraz oczywiście ofercie CITTRU czytajcie (i komentujcie) pod nowym adresem. Zapraszamy wszystkich dotychczasowych użytkowników oraz nowych sympatyków. Wystarczy kliknąć: www.facebook.com/nimb2017

UWAGA: dla wszystkich którzy do końca lipca dołączą do nowego profilu mamy specjalną niespodziankę. Trzy nigdzie indziej nie publikowane teksty: "Gdzie jest UJ? - czyli 5 miejsc na Uniwersytecie, o których nie wie 90% jego studentów", "Biologia skojarzeń – czyli 10 genów, których nazwy odnoszą się np. do kosmosu, boksu lub ekspresowych plemników" oraz "Jak skutecznie zniszczyć własną firmę – czyli 4 grzechy główne młodych biznesmenów".

Dlaczego się przenosimy? Kilka miesięcy temu utworzyliśmy profil NIMBa na Facebooku po to, by zintegrować niewielką grupę sympatyków nowoczesnej nauki. Przybywało jednak nowych użytkowników, może nie w zastraszająco szybkim tempie, ale regularnie. Okazało się, że tematyka, którą poruszamy budzi zaciekawienie. Chcemy więc wyjść do większej grupy zainteresowanych NIMBowymi sprawami. A do tego potrzebna jest nazwa, którą wyszukiwarka Facebooka "wychwyci" i zaproponuje nowym, potencjalnym użytkownikom. Zmieniamy więc nazwę i adres nie zmieniając (de facto) profilu i tematów, którym dedykujemy stronę. Liczymy na Waszą obecność i komentarze!

Redakcja Facebook CITTRU

Data opublikowania: 12.07.2010