Polsko-Chińskie Centrum Medycyny Integracyjnej coraz bliżej

1 czerwca w Pekinie pełnomocnik rektora UJ ds. internacjonalizacji prof. Adam Jelonek podpisał Memorandum of Understanding pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim, Chińską Akademią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Światową Federacją Stowarzyszeń Akupunktury i Moksybucji. Umowa stanowi pierwszy etap wcielania w życie ustaleń władz UJ zmierzających do powołania Polsko-Chińskiego Centrum Medycyny Integracyjnej w Krakowie.

W uroczystości podpisania uczestniczyli też prof. Ewa Trojnar z Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu oraz dr Monika Rybicka, reprezentująca Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum.

Koncert w kolegiacie akademickiej św. Anny

Studentka UJ Daria Nawój triumfowała w drugim rzucie Akademickich Mistrzostw Małopolski

Doktoranci UJ w międzynarodowych konsorcjach badawczych