Wydział Filologiczny w międzynarodowym konsorcjum uczelni

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego dołączył do konsorcjum 8 uniwersytetów oferujących wspólny program anglistycznych studiów magisterskich prowadzących do podwójnych dyplomów. Umowę podpisano w trakcie wizyty przedstawicieli UJ na obchodach jubileuszu 150-lecia Uniwersytetu Ca Foscari w Wenecji.

Studia "European Joint Master's Programme in English and American Studies" oferuje konsorcjum, do którego należą uniwersytety w Grazu (koordynator), Wenecji, Bambergu, Pescu, Barcelonie, Paryżu oraz Nowym Yorku. Wydział Filologiczny planuje pierwszy nabór na wspólne studia w roku akademickim 2019/20.

W Wenecji Uniwersytet Jagielloński reprezentowali: prorektor UJ ds. dydaktyki prof. Armen Edigarian, dziekan Wydziału Filologicznego prof. Elżbieta Górska, prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Filologicznego dr hab. Władysław Witalisz.

Spotkanie kandydatów na rektora UJ ze wspólnotą uczelni

Oświadczenie prorektora UJ ds. <span lang="la">Collegium Medicum</span>

Oświadczenie prorektora UJ ds. Collegium Medicum