Fizycy z UJ oferują bezpłatne korepetycje dzieciom medyków

Wychodząc naprzeciw trudnościom, z jakimi mierzą się pracownicy służby medycznej walczącej z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, pracownicy, doktoranci i studenci Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego (WFAIS UJ UJ) chcą zrobić ukłon w kierunku medyków ciężko pracujących dla naszego wspólnego dobra. Chcą wykorzystać swoją wiedzę poprzez udzielenie bezpłatnych korepetycji ich dzieciom.

"Tym drobnym gestem chcemy podziękować za zaangażowanie w wyjątkowo trudnym czasie. Pracownicy, doktoranci oraz studenci gotowi są udzielić wsparcia naukowego z zakresu fizyki, chemii i matematyki zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i szkół średnich. Gorąco zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń oraz rozpowszechnienia informacji wśród osób związanych ze służbą zdrowia" - poinformował w komunikacie WFAIS UJ.

Aby wziąć udział w akcji "UJ dla medyków", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: promocja.fais@uj.edu.pl.

Profesor Włodzimierz Wróbel nowym przewodniczącym KKPK

Dr Renata Mężyk-Kopeć z WBBB UJ laureatką konkursu NCN Weave-UNISONO