Biuletyn Biura ds. Osób Niepełnosprawnych

Biuletyn BONBiuro ds. Osób Niepełnosprawnych UJ wydało w ostatnich dniach września pierwszy numer Biuletynu. Jest to nowa inicjatywa Biura. Biuletyn można otrzymać w siedzibie Biura przy ulicy Retoryka 1/210. Można także czytać numer w formacie pdf klikając tutaj.

Biuletyn Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego jest periodykiem przeznaczonym dla nauczycieli akademickich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą niepełnosprawności, funkcjonowania studentów niepełnosprawnych na uczelni wyższej, technologii wspierających proces dydaktyczny i nowoczesnego podejścia do tego fascynującego wyzwania edukacyjnego. Biuletyn prezentuje różnorodne doświadczenia w tym obszarze, dobre praktyki, nowe technologie, sposoby komunikacji. Jego łamy są otwarte dla wszystkich wykładowców, którzy chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Wydawnictwo powstaje dzięki wsparciu finansowemu z programu Unii Europejskiej „Uczenie się przez całe życie".

Kontakt z Biurem
ul. Retoryka 1/210, 31-108 Kraków