Studentka UJ w finale konkursu "Grupa EPL rozmawia ze studentami: Moja UE w 2020 roku"

Studentka zarządzania na WZiKS UJ Zofia Woźniak zakwalifikowała się do drugiego, finałowego etapu konkursu zorganizowanego przez Europejską Partię Ludową pt. "Grupa EPL rozmawia ze studentami: Moja UE w 2020 roku".

Z dziesięciu wyróżnionych prac konkursowych, wybranych przez jury konkursu spośród prac nadesłanych przez studentów z całej Polski, internauci wybiorą jedną, której autor otrzyma główną nagrodę: „shadowing", czyli dotrzymywanie towarzystwa Przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego – Profesorowi Jerzemu Buzkowi w ciągu jednego dnia jego pracy w Brukseli oraz miesięczny płatny staż w sekretariacie Grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Na najlepszą pracę można zagłosować poprzez platformę internetową dostępną pod adresem http://apps.facebook.com/konkurs_epl

Zakończenie głosowania nastąpi 21 października 2010 roku o godz.12:00. Autor pracy, która otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma główną nagrodę.

Więcej informacji na stronie konkursu

Data opublikowania: 08.10.2010
Osoba publikująca: Mariusz Kopiejka